Polo – profesionální žehlička na vlasy, kterou si můžete pořídit i domů, to je žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500. Uživatelky jsou s ní velmi spokojené a potvrzují, že dělá krásné, lesklé, zdravé a dokonale vyžehlené vlasy. 6ehlicí plochy má napuštěné vyživujícím olejem a stav zahřátí desek vidíte na LDC panelu. Pojďme se na žehličku na vlasy Remington Shine Therapy S8500 podívat podrobněji.

Remington patří k nejznámějším značkám na poli spotřebičů určených pro péči o tělo ženy. A svá přední místa si mezi konkurencí úspěšně drží i nadále, navíc se zachováním rozumných cen. Výrobce uvádí, že žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500 dokáže vašim vlasům poskytnout dokonalou terapii lesku a zdravého vzhledu. Pojďme se podívat, čím toho dosáhne.

Keramické vyživující plochy

Žehličku na vlasy zná snad každá žena, a tak není nutné ji podrobněji popisovat. Žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500 dokáže nabídnout vlasům skvělou péči díky plovoucím žehlicím plochám, které jsou navíc vyživující. Jak může být žehlička vyživující? Žehlicí plochy jsou totiž napuštěné mikro kondicionérem s obsahem přírodního marockého arganového oleje a vitaminu E.

Olej se při zahřátí keramické plochy rovnoměrně rozprostírá po celé délce vlasů. Toho dosáhne žehlička právě tím, že plochy jsou plovoucí, pohybují se podle potřeby tak, aby na vlasy vytvářely dokonalý tlak, stále stejný, i když se mění tloušťka žehleného pramene.

Bez problému zahřejete na 150 – 230 stupňů

Olej chrání vlasy před poškozením, takže můžete bez obav používat i vyšší teploty pro silné vlasy. Pro nejodolnější vlasy doporučuje výrobce teplotní rozmezí od 200 °C do 230 °C, střední nastavení mezi 170 a 200 °C je vhodné pro středně silné vlasy. A ty nejjemnější vlasy pak stačí vyžehlit na teplotu 150–170 °C.

Celkově je však k mání devět teplotních nastavení, které si hlídáte na LCD panelu. Nikdy proto nezapomenete, jak vysokou teplotu jste si vlastně nastavili. Navíc si teplotu můžete tlačítky uzamčít, takže ani při používání žehličky ji pak nebudete moci nechtěně změnit.

Rychlost světem vládne. Toho si je Remington dokonale vědom

Nahřívání je velmi rychlé, a tak vás žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500 rozhodně nebude po ránu zdržovat. Je tu k mání funkce turbo boost, která rychlé zahřátí zajišťuje. A pak je tu i automatické vypnutí, díky kterému se nemusíte bát, zda jste žehličku před odchodem z domu vypnuli nebo ne. Vypne se po 60 minutách.

V balení je také žáruvzdorné pouzdro, abyste mohli žehličku ihned po použití zabalit a třeba odjet z hotelu nebo se ihned vydat na cestu z domu. Pouzdro se postará o to, aby se nic v okolí ještě rozpálené žehličky nepoškodilo. V kufru se proto nebudete muset o nic obávat.

Univerzální napětí nabídne celosvětové použití

Žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500 nabídne univerzální napětí, takže s ní můžete vycestovat, kamkoliv budete potřebovat. Navíc je žehlička celkem přijatelné velikosti, takže se s ní budete cestovat opravdu snadno.

Její velikostní parametry jsou následující: rozměry (v x š x h): 33 cm x 4 cm x 3 cm, hmotnost je pak 0,6 kg. Na první omak je žehlička o něco těžší, než levnější varianty jiných výrobců, ale podle zkušeností uživatelek jde pouze o zvyk. Díky nastavitelné teplotě a oleji v žehlicích plochách je výsledek žehlení vidět okamžitě, a tak s žehličkou není nutno příliš dlouho manipulovat. Zkrotí totiž i velmi neposlušné vlasy.

Ionizátor tu nehledejte

Žehlička na vlasy Remington Shine Therapy S8500 nedisponuje ionizátorem, ale díky oleji, který je v žehlicích plochách z vylepšené keramiky napuštěn, jej ani není potřeba. A rozhodně se nemusíte bát, že byste měli po použití mastné vlasy. Jde opravdu jen o mikro kondicionér, který na vlasy rozprostře pouze minimální množství výživných látek.

Zklamané mohou být ty uživatelky, které upřednostní turmalínový povrch, tento v žehličce na vlasy Remington Shine Therapy S8500 opravdu není, ale to už je také jiná cenová kategorie. Nicméně i poškozené konečky vlasů po jejich zesvětlování jsou při žehlení ošetřeny a po žehlení vypadají nepoškozené, zdravé.

A co na ni říkají uživatelky?

Parametry žehličky na vlasy Remington Shine Therapy S8500 vypadají velmi dobře, i když nejde o zcela profesionální produkt. Podívejme se však, co na ni říkají samotné uživatelky. Většina z nich je, podle recenzí uvedených v různých obchodech a na srovnávacích portálech, s žehličkou více než spokojena.

Oceňují dlouhý kabel a otočný kloub přívodního kabelu, rychlé nahřátí, opravdovou péči díky oleji, ale také nastavitelnou teplotu, pohodlné a rychlé použití a hlavně opravdu ošetřené vlasy, které jsou hebké na dotek. Uživatelky upozorňují, že teplotu je nastavit nižší, než jakou mívaly u starších žehliček. Remington žehlička hřeje intenzivněji.

Některé uživatelky však zcela spokojeny nejsou, vlasy se jim do žehličky cuchají, mají i pocit, že by se mohla nahřívat rychleji. Objevily se i povzdechy nad tím, že žehlicí plochy jsou viditelně poškozené hned po cirka třech až čtyřech použitích – zde je otázkou, zda nejde například o nános nekvalitní barvy na vlasy.

Uživatelky vyjádřily nespokojenost i s tím, že se žehlička rozpálí sice rychle, ale že plastové části, za které je nutno žehličku při manipulaci držet, se také výrazně zahřejí, což je pak velmi nepříjemné. Navíc je nutné na ni trochu přitlačit, aby se díky plovoucím keramickým plochám mohla dovřít úplně. Odměnou jsou však vlasy, které vydrží rovné celý den.