Již z názvu vyplývá, že žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 je určena zejména pro profesionály. Ale snadno ji využijete i doma zejména proto, že nabízí ještě hladší vyžehlení, než běžné žehličky. Má totiž extrémně hladké keramické žehlicí plochy Ultimate Glide, které mnohonásobně vlasy zjemňují. Vlasy díky tomu nejen vydrží upravené celý den, ale také vypadají zdravě. Stav zahřátí desek vidíte na LDC panelu. Ale to ještě není vše. Pojďme se na žehličku na vlasy Remington Shine Therapy S8500 podívat podrobněji.

Ultimate Glide není jedinou vychytávkou

Žehlicí plochy Ultimate Glide nejsou na tomto modelu jedinou vychytávkou. Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 nabídne totiž například také jedinečného PRO+ nastavení, které zajišťuje nastavení teploty žehličky PROluxe na 185°C, což , jak vlasoví odborníci vědí, pomáhá vytvořit dokonalý účes. Můžete se proto s klidem rozloučit s roztřepenými konečky vlasů, při používání žehličky na vlasy Remington PROluxe S9100 totiž budou vypadat opět skvěle a zdravě.

Žehlení navíc zvládnete jedním tahem, pokud máte silnější vlasy a nastavíte si teplotu okolo 230 stupňů, pokud máte středně silné vlasy a spolehnete se na teplotu 180 stupňů, nebo pokud máte vlasy jemné a zvolíte teplotu okolo 160 stupňů.

Žáruvzdorné pouzdro v balení

Ani žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 vás nenechá časově na holičkách. Je zahřátá velmi rychle, ale také ji hned po použití můžete dát do ochranného pouzdra. Takže vyžehlíte a hned můžete balit na cesty, nebo třeba ze služební cesty zpátky domů.

Inteligentní senzor dá pozor, zda jsou vlasy správně rozprostřeny

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 má zabudovaný inteligentní senzor, který stále dává pozor, zda žehlení probíhá, jak má. Aby byly výsledky žehlení dokonalé, je nutné mít vrstvu vlasů po celé šířce žehlení přibližně stejnou, o což se postaráte vy správnou technikou žehlení uvedenou v návodu.

A žehlička pozná, zda distribuuje stále stejnou teplotu. Má vložen inteligentní senzor teploty. Díky tomu se vám vlasy vyžehlí napoprvé přesně tak, jak si přejete, se správnou teplotou navíc nebudete vlasy poškozovat, přímo naopak. Technologie senzoru nese název OPTI heat. Nastavitelnou teplotu si samozřejmě uzamknete, aby nedošlo při používání žehličky k její nechtěné změně. Celkové teplotní rozmezí je tu 150 – 230 stupňů celsia.

Teplotních nastavení je zde celkem šest, což je na profi zařízení překvapivě málo. Podobné modely nabídnou i 9 – 10 nastavení teploty. Pravdou však je, že v různých obchodech ch se informace liší, a tak najdeme i 9 nastavení teploty u tohoto modelu. Zahřátá je však žehlička na základní teplotu již během 15 vteřin, což opravdu nezdrží ani při tom nejuspěchanějším ránu.

Ionizaci tu nenajdete

Mezi uživatelkami je u žehliček na vlasy v oblibě také ionizační funkce, ale u žehličky na vlasy Remington PROluxe S9100 ionty nehledejte. Naopak můžeme pochválit otočný a poměrně dlouhý kabel (jeho délka je 180 cm), díky kterému je manipulace se žehličkou poměrně snadná.

Malinko větší, ale velmi praktická

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 je o něco větší než její příbuzné od stejné značky, ale stále se s ní dá velmi snadno manipulovat. Výrobce uvádí rozměry (v x š x h): 13,92 cm x 32,56 cm x 8,01 cm, ale skutečnost vypadá podle videa i fotek zcela jinak. A obchody tuto info přebírají bez ohledu na fakt, že skutečnost bude jiná. Uváděná hmotnost 0,67 kg je pravděpodobně převzata správně, odpovídá běžné hmotnosti žehliček od značky Remington.

Praktičnost, kterou nabídne žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100, je i ve funkci automatického vypnutí, abyste se nemusela obávat o to, zda bude žehlička ještě nažhavená, až se po celém dni pryč vrátíte domů. Vypíná se automaticky po 60 minutách od zapnutí.

Plovoucí destičky se dokonale přizpůsobí žehlenému pramenu

Plovoucí žehlicí destičky jsou delší, mají celkem 110 mm, široké pak jsou 25 mm. Navíc jsou plovoucí, takže se pohybují podle potřeby tak, aby na vlasy vytvářely dokonalý tlak, stále stejný, i když se mění tloušťka žehleného pramene. Ultra hladký povrch zajistí to nejhladší vyžehlení, podle výrobce je výsledek ve srovnání versus standardní žehlička Remington o 50 % hladší.

Garantováno je i nezachytávání vlasů během žehlení, se kterým mohou mít zejména uživatelky s jemnějšími nebo s kadeřivějšími vlasy někdy problém. Navíc potěší oblíbená zlato – růžová barva, která bude ladit v každé koupelně nebo i ložnici.

LCD panel a celosvětové napětí

LCD panel vás bude informovat o tom, jakou teplotu jste si na žehličce nastavili, abyste vždy měli přehled, jakou teplotou právě manipulujete, pokud například měníte teploty při úpravě vlasů na různých místech hlavy. Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 nabídne univerzální napětí, takže s ní můžete vycestovat, kamkoliv budete potřebovat. Napětí je 115 / 230 V.

Poslední použitou teplotu si žehlička ukládá do paměti, takže když používáte nakonec pouze jednu, bude nastavena pokaždé, když žehličku jen zapnete. Důležité je při použití (nejen této) žehličky zkontrolovat, zda jsou vlasy suché, čisté a také bez zámotků, abyste si je nesprávnou manipulací nepoškodili.

Uzamykatelný kloub usnadňuje skladování

Důležitou vychytávkou je i uzamykatelný kloub, který umožní, abyste plochy scvakli k sobě a aby plochy u sebe také držely. Žehličku na vlasy Remington PROluxe S9100 zamknete tak, že sevřete destičky a zatlačíte uzamykatelný kloub nahoru do zamčené polohy. Ale pozor, před použití je nutné kloub odemknout a žehličku nechat, aby se rozevřela. Zavřená se zahřívat nesmí.

A co na ni říkají uživatelky?

Uživatelky si velmi chválí design i funkčnost žehličky. Ale nespokojené jsou s tím, že od žehlicích ploch se dost zahřejí i plastové části, které se mají během používání držet v rukou. Takže pokud chcete hodně přitlačit, například na velmi kudrnaté vlasy, bude to do rukou dost pálit. Ale žehlička si s vlasy nakonec opravdu poradí, na vyšší teplotu se dá podle uživatelek zvyknout, jen to vůbec není pohodlné.

Velmi vyhovuje nastavení teploty, informační displej a také uzamknutí kloubu při skladování, díky čemuž žehlička zabere minimum místa. Díky otočnému kabelu je snadná manipulace se žehličkou i v momentech, kdy s ní chcete vlasy natočit. Žehlička podle uživatelek jezdí po vlasech vyloženě jako po másle. Velmi spokojené jsou uživatelky s tím, že žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 netahá a necuchá vlasy.

Uživatelkám chybí ionizace. Ale chválí si dlouhé a plovoucí destičky, které jsou vhodné i pro vlny. Skvělý je i dlouhý kabel, který nijak neomezuje v používání z obou stran hlavy. Uživatelky si často chválí i fakt, že vlasy vydrží vyžehlené déle než jeden den. Uživatelky upozorňují, že teplotu je nastavit nižší, než jakou mívaly u starších žehliček. Remington žehlička hřeje intenzivněji.