Pokud si potřebujete vytvářet rovné vlasy, které budou jako od kadeřníka, nemusíte se spoléhat jen na běžné žehličky na vlasy. Pomoci si můžete i super novinkou od Ety, kterou je žehlicí kartáč ETA Fenité 7336. Ten vám pomůže dosáhnout efektu přirozeně rovných vlasů, a to s nastavitelnou teplotou již od 140 stupňů, abyste se vyhnuli přílišnému poškození vlasů.

Žehlicí trny

Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 pracuje na principu žehlicích trnů. Topná tělesa kartáče poskytnou rychlé zahřátí a vlasy projíždějí mezi jednotlivými žehlicími trny bez velkého tlaku, který by vyústil v nepřirozený výsledek. Díky tomu, že kartáčem jedou vlasy přirozenou cestou, je i výsledek žehlení nakonec velmi přirozený.

Použití je velmi snadné. Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 má zamykací tlačítka a také otočnou šňůru, abyste během jeho používání nebyli vůbec ničím omezeni.  Přívodní kabel nabídne délku 1,8 m, což pro běžné použití v koupelně opravdu stačí.

Od 140 do 220

Rozpětí nastavitelných teplot je také docela velké. Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 nabídne teploty od 140 do 220 stupňů Celsia, a to v krocích po deseti stupních. Nechybí světelná signalizace, která prozradí, že kartáč je už na správné teplotě a připraven k použití.

Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 se sám vypne, pokud s ním 30 minut nebudete nic dělat. Takže i pokud jej zapomenete v koupelně zapnutý, nic se neděje, budete mít pouze o 30 minut delší spotřebu, ale nikoliv nebezpečí v koupelně nebo v ložnici.

Během používání ho zamknete

Zamykací tlačítka jsou také skvělou vychytávkou. Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 má zamykací tlačítka, abyste během používání kartáče nemohli nechtěně změnit nastavenou teplotu žehlicích trnů. K tomu je nutné připočíst ještě funkci ionizaci vlasů, díky které budou vlasy lesklé a jemné. A jak víme z mnoha dalších přístrojů pro péči o vlasy, je ionizace vlasů vynikajícím krokem k tomu, jak vlasy oživit a také udržet v lepší kondici.

Konečky kartáče jsou opatřeny plastovými špičkami, které vždy zůstávají studené. A to znamená, že pokud neuděláte nějakou nepřístojnost, tak vás žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 nijak nepopálí. K bezpečnosti se přidává ještě i termo obal, který zajistí, že když dáte kartáč do obalu jakkoliv horký, vždy od něj okolí uchráníte, takže vždycky budete moci ihned odcestovat, a to i s kartáčem v kufru. Kartáč má univerzální napětí 100 – 240 V, což vám umožňuje jeho používání téměř po celém světě.

Malý a skladný, říkají uživatelky

Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 je velmi skladný, nezabere mnoho místa v zásuvce ani v polici. Dá se i pověsit za očko, takže vám nemusí zabrat téměř žádný úložný prostor. Uživatelky oceňují i jeho krásný design.

Uživatelky také potvrzují efekt zdravějších vlasů poté, co je česaly žehlicím kartáčem s ionizací. Takže ať ráno vypadají vaše vlasy jakkoliv, stačí je prostě jen počesat. Žehlicí kartáč ETA Fenité 7336 ušetří mnoho práce s pravidelným mytím vlasů, protože si poradí i s větším přeležením.

Ke kartáči i náhlrdelník

V balení najdete návod. A u některých prodejců i náhrdelník s krystalem Swarovski, který se hodí k většině outfitů. Ještě jsme nezmínili rozměry, které má žehlicí kartáč ETA Fenité 7336. Ty jsou následující (v x š x h): 4,5 cm x 30,5 cm x 7 cm. A váží pouze 0,5 kg, takže práce s ním rozhodně není těžká, dokonce ani při nutnosti delsího používání pro velmi dlouhé a velmi husté vlasy.

Na LED displeji, který je podle ohlasů uživatelek velmi přehledný, se ukazuje samozřejmě nastavená teplota, kterou právě kartáč má mít. A podle světla poznáte, zda ji již má nebo ještě ne. Díky tělesům PTC je ohřívání rychlé, není nutno na kartáč dlouho čekat.