Nerady saháte po žiletce nebo nedej bože po pinzetovém vytrhávači chloupků, případně po pinzetě? Chce citlivá a choulostivá místa na vašem těle oholit rychle a jemně? A to bez nebezpečí pořezání při špatně mířeném tahu? Můžete vsadit na jistotu značky Veet a vyzkoušet zastřihovač chloupků Veet Sensitive Precision.

Zastřihovač je opravdu drobný a jemný, navíc je přesný. A také rychlý. Má několik nástavců a dokáže oholit nejen podpaždí a třísla, ale také třeba obočí nebo nežádoucí chloupky na lícních kostech a čelistech.

Díky vyměnitelným nástavcům vždy nasadíte tu hlavici, kterou potřebujete k opečování vybrané části těla. A nejste ani závislé na tom, abyste zrovna byly v koupelně či jinde u zdroje energie. Zastřihovač je totiž na baterky. Konkrétně na jednu AA baterii. To znamená, že i na cestování je tento výrobek dobrou volbou.

Je skladný, dlouhý pouhých 21 cm. Takže se pohodlně vejde do každého zavazadla, se kterým budete cestovat. Do kosmetické kabelky se pohodlně vejde nejen zastřihovač, ale také jeho příslušenství. A jak je to s češtěním? Jednoduše! Stačí epilátor opláchnout vodou. A pokud u zdroje vody zrovna nejste, nevadí. Stačí hlavici očistit přiloženým čistícím kartáčkem a opláchnout později.

Součástí balení je i ochranný kryt na nástavec (bohužel pouze na jeden) a pytlík k uložení celého přístroje. Na zastřihovač lze nasadit i polohovací nástavec, který řídí délku střihu.

Zastřihovač je vybaven jednou provozní rychlostí, což je ale, vzhledem k vyměnitelným nástavcům, dostatečné. Nástavce jsou speciálním příslušenstvím pro přesné tvarování a styling. Práce s nimi je jednoduchá, a to jak jejich nasazování a snímání, tak také použití celého zastřihovače a přesné holení. Jen k zapnutí a vypnutí je nutno použít obě ruce, jinak je obsluha i manipulace pohodlná.

Zastřihovač obsahuje dva typy nástavců. Prvním z nich je oboustranný zastřihovací nástavec o šířce 16 mm a 6 mm pro optimální tvarování obočí, tím druhým pak zastřihovací nástavec široký 20 mm pro ostatní části těla.

Zastřihovač holí opravdu až těsně nad pokožkou, nezůstávají po něm výrazně viditelné pahýly chloupků. A netvoří se po oholení místa se zarůstajícími chloupky. Tedy alespoň u běžné pokožky ne, ženy s citlivou pokožkou v recenzích zdůrazňovaly, že i s tímto přístrojem mají problém.

Ale pozor: zastřihovač chloupků Veet Sensitive Precision zvládne pouze jemné chloupky jemných blondýnek. Pokud jste ženou obdařenou odolnějším ochlupením, kupě pro vás nemá smysl. Na holení obočí se v takovém případě vyplatí jednoúčelový zastřihovač obočí, a na zbytek těla klasický epilátor.

Přístroj bohužel není vodotěsný, proto jeho použití při tekoucí sprše není možné. Takže napřed oholit, pak osprchovat. Pod vodou lze máčet jen nástavce, nikoliv celý přístroj.