Nechcete klimatizovat místnost, pouze v ní rozhýbat vzduch, a tím ji zdánlivě ochladit? Na pomoc si můžete vzít mimořádně tichý stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB. Díky tomu si můžete osvěžení užít i bez rušivého hluku, a to například i v kanceláři nebo přímo ve vašem obývacím pokoji. Navíc není nutno o ventilátor pečovat, jako je tomu v případě mobilních klimatizací, spotřebuje méně energie a také je lehký a skladný. Ale vzduch samozřejmě neochladí, pouze jej rozproudí, což vyvolá na pokožce i na sliznici pocit mírného ochlazení. Klimatizace tolik nečeří vzduch, ventilátor udělá průvan. Takže pozor na papíry…

Silent Night v podstatě neuslyšíte

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB můžete do neslyšné polohy Silent Night a spát u ní, nebo u ní nerušeně povídat s návštěvou. Ale jde posunout až na stupeň Turbo Boost, což je opravdu výkonné foukání do větší vzdálenosti, pro větší místnosti.

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB má vestavěný časovač, takže se nemusíte bát, že poběží celou noc, když u něj usnete. Může se vypnout po jedné, dvou, čtyřech či osmi hodinách. Dálkový ovladač vám navíc zjednoduší ovládání odkudkoli z místnosti.

Nastavitelná výška, výkon i směr

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB může být vysoký od 110 cm do 140 cm, podle toho, jak jej nastavíte. Stojan je totiž teleskopický. A průměr ventilátoru je celých 40 cm, což je opravdu velká plocha pro výkon. Dlouhodobý silný výkon přestává být příjemným, a tak je ventilátor naprogramovaný tak, aby tubro boost režim držel jen na 15 minut, a to pokud zvolíte Decrestendo program. Pak se přepne do spací polohy, tedy na nejnižší výkon. Přepínámí rychlostí automaticky nebo automatické vypnutí probíhá bez předchozího zvukového upozornění, takže ventilátor rozhodně nebude budit.

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB vám dopřeje noční režim v hlučnosti ani ne 35 dB, což je ještě méně než nejnovější a nejodhlučněněnjší myčky. U toho se opravdu dá v pohodě spát. Pokud bydlíte v rušnějším městě, ani ventilátor v noci neuslyšíte.

Snadné přenesení díky rukojeti

Integrovaná ergonomická rukojeť umožní, že můžete rychle a bezpečně přenášet stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB z místnosti do místnosti. Abyste při přemísťování nemuseli hledat, kde jste naposledy nechali ovladač, je na stojanu držák pro dálkové ovládání. Takže kdykoliv budete ventilátor přemísťovat nebo když jej vypnete, prostě jen dáte ovladač do stojanu, a nebude nutné jej hledat. Jen se ale donutit k tomu, abyste ovládání ke stojanu přinesli. I to dá totiž někdy zabrat.

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB poskytna šeroký rozptyl vzduchu, a to až na 120 stupňů. Takže si budete jeho osvěžení užívat i v době, kdy budete v místnosti přecházet z místa na místo. Ventilátor obsáhne téměř celou místnost. A když jej umístíte do rohu místnosti, tak vlastně úplně celou.

Pět rychlostí

Maximální průtok vzduchu je 4 800 metrů krychlových za hodinu. Celkově můžete využít pěti rychlostí. Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB může oscilovat, což jeho rozptyl ještě zdokonalí. Ovládací panel na stojanu i na dálkovém ovladači je přehledný a snadno pochopitelný. Velká část stojanu je však plastová, což může budit dojem kratší výdrže výrobku. Ale najdete tu i chromované prvky. Jistě zaujmou transparentní průzračně modré listy vrtule, které se stanou zajímavým designovým doplňkem vaší domácnosti.

Ventilátor přijde v rozloženém stavu, ale uživatelé zmiňují, že sestavení je snadné i pro méně zkušené kutily. V dálkovém ovládání chybí baterie, ta není součástí balení, a tak počítejte s její koupí. Některým uživatelům vadí krátký kabel, což se samozřejmě snadno řeším kabelem prodlužovacím. Během provozu je stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB stabilní.

Nízká spotřeba

Příkon, který vyžaduje stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB, je příjemných 70 W, což je ohromná úspora energie, ve srovnání s klimatizací. Ale výsledky klimatizování místnosti a jen proudění vzduchu jsou pak samozřejmě také zcela jiné. Nechybí ani možnost nastavení vertikální orientace ventilátoru.

Stojanový ventilátor Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme 35 dB má zaručenou výrobu náhradních dílů a také servis po 10 let od ukončení jeho výroby. Najdete více než 6 500 servisních míst po celém světě.