Rychlé žehlení bez žehlicího prkna a dlouhého čekání na zahřátou žehličku. To je požadavek, který ráno klademe naší žehličce, protože se potřebujeme rychle vypravit do práce. Nebo večer do divadla a podobně. Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 nabízí právě onu rychlou variantu bez prkna a bez čekání na zahřátí přístroje. K tomu dostanete trvalý výstup páry, což dovede vaši snahu o rovné oblečení do dokonalosti.

Až 24 g páry za minutu!

O opravdu silné napaření se stará 24 g páry za minutu. A to opravdu není málo. Taková síla si spolehlivě poradí s každým záhybem na oblečení. A pokud budete chtít propařit a srovnat silnější tkaninu, využijete k tomu přiložený kartáč. Je součástí balení. Tento kartáčový nástavec pro ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 zajistí důraznější působení páry a rychlé a spolehlivé výsledky napařování, respektive žehlení párou. S ním srovnáte i kabát.

Napařovat, a to ve svislé poloze, můžete všechny druhy látek. Dokonce je to pro ně vhodnější než klasické žehlení na prkně nebo jiné pevné podložce. Hlavně jemné látky se nemohou s běžnou žehličkou vůbec setkat, aby se nepoškodily, kdežto s napařovačem ano. Pára je spolehlivá, ale zároveň i šetrná. A v tom tkví její kouzlo i síla.

Padne přesně do ruky

Když k tomu přidáte fakt, že Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 vám padne přesně do ruky, bude se vám snadno používat, ale také nezabere mnoho místa v zavazadle, je jasné, že nejde o špatnou koupi, a to zejména v porovnání s jeho cenou. Jistě nemůže nahradit plnohodnotnou žehličku. Jde o doplněk, který velmi oceníte. Nebo o žehličku na cesty, na chalupu a chatu, kde vám stačí upravit jen pár kousků oblečení. Super pomocníkem bude zejména na služební cestě, kde na dlouhé žehlení žehličkou z recepce opravdu nebývá čas.

Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 se používá opravdu pohodlně, žehlíte s ním totiž ve svislé poloze. Tedy oblečení je ve svislé poloze. Jen po něm přejedete a napaříte jej. Na látku nijak netlačíte, o výsledek se postará pára a gravitace.

Nádržku na vodu prostě vyjmete

Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 má vyjímatelnou nádržku na vodu, což usnadňuje manipulaci s ním. Během plnění vodou tedy nemusíte práci s přístrojem a vypínat ho. Jen vyjmete nádržku, napustíte vodou a zase ji vložíte zpět, aniž by hrozilo vaše popálení. K tomu má Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 dlouhý kabel. Takže i když budete v pokoji hotelu, kde nebude elektřina zrovna pohodlně rozmístěna, nevadí. I tak si budete moci vyžehlit, kabel dosáhne do 2,5 metru.

Zniční bakterie, provětrá oděv, i v hotelu

Ještě se podívejme na velikost napařovače. Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 má tyto rozměry (v x š x h): 12 cm x 30,4 cm x 12,3 cm. A hmotnost je 0,95 kg. To zajišťuje pohodlné použití i při úpravě více oděvů po sobě. Co jistě také oceníte, je odstranění případných pachů, které způsobují bakterie. Někdy se stane, že oblečení uložíme ne zcela suché, což zapříčiní množení bakterií a vznik ne zrovna příjemných vůní. Pokud se to stane před služební cestou nebo dovolenou, nemáme moc šancí s tím cokoliv udělat. Ale napaření, které poskytne ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 zničí bakterie a ještě oděv provětrá.

Až budete balit na dovolenou, uložíte ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 do skladného obalu v podobě bezpečnostního termo vaku. Do něj se vejde celý přístroj i s příslušenstvím, takže nemusíte mít roztaháno po celé polici, vše vždy najdete na jednom místě.

Bezpečnostní rukavice v balení má své opodstatnění

Nezapomeňme ještě na bezpečnostní rukavici. Pára totiž vydrží dlouho horká. A při žehlení složitějších nebo větších oděvů se ruka často dostane do kontaktu s látkou, kterou jste napařovali před chvilkou. A tak je vhodné nosit během napařování bezpečnostní rukavici, která ochrání vaši ruku, ať už budete v oděvu „rejdit“ jakkoliv.

Napařování vydrží na jedno naplnění nádobky poměrně dlouho, ta má totiž objem 70 ml. Podle zkušeností uživatelů vydrží cirka na dva kusy oblečení pro dospělé. Ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 má příkon 1 300 W. Menší nevýhodou je fakt, že proud páry nelze zastavit, respektive přerušovat.

Uživatelé si pochvalují napařovač i jako pomocníka při úklidu a čištění

Vynikající jsou zkušenosti uživatelů s čištěním plyšových hraček nebo i menších fleků na čalounění. Pára látku oživí, zbaví prachu a jiných drobných nečistot, které zůstanou i po vysátí. Pokud v domácnosti kouříte, je pára vynikajícím neutralizátorem zápachu z kouře. Lze použít jak vertikálně, tak horizontálně. Vzhledem k tomu, že se napařovač nahřeje do jedné minuty, je jeho síla využitelná téměř okamžitě.

Uživatelé s alergií na prach si ruční napařovač oděvů Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2 – v – 1 chválí jako skvělého pomocníka při udržování textilních povrchů bez prachu. Přitom nezanechává mokré skvrny ani na oblečení a ani na čalounění nebo plyšových hračkách