Kdo si potrpí na mnoho variant použití, může se poohlédnout po kulmě Rowenta CF4132 Multi Styler Unlimited Looks. Jde o čtrnáctidílnou sadu kulmy a příslušenství k ní. Díky tak bohaté výbavě je možné vymyslet a realizovat v podstatě jakýkoliv účes, u kterého využijete tvarované prameny vlasů.

Můžete prameny vlasů tvarovat do velkých loken, jemných loken, zvlněných kadeří, ležérního krepování nebo si můžete v krátké chvíli vystajlovat bezchybně rovné vlasy. Kulatá kulma je k dispozici od 16 mm do 32 mm. Dál je kulma vybavena odnímatelným spirálovitým nástavcem pro lokny, plochou kulmou pro tvorbu zvlněných kadeří a tvarovacím kartáčem pro jemné vlny a konečnou úpravu účesu.

Zkušenosti uživatelek ukazují, že největší nástavec moc nevlní, tedy je použitelný spíše jen pro dotvarování účesu, respektive pro základní nazdvižení vlasů.

Všechny nástavce jsou nevrženy tak, aby vlasy nejen tvarovaly, ale zároveň i chránily před spálením i zacucháním. Takže je udržují vitální a lesklé. Možné je to zejména díky keramickému povrchu, kterým jsou nástavce opatřeny. Každý z nástavců má navíc zvláštní topný prvek, který umožní snadný styling a dokonalý výsledek. I přes všechna opatření se však stává, že vlasy jemné se občas – pře delším vystavení kulmě (například při krepatění) spálí.

Kulma je vybavena kontrolním světlem, které vás informuje o jejím stavu a stupni nahřátí.

Manipulace s kulmou i nástavci je jednoduchá, rychlá. A také bezpečná. K sundání nástavce stačí jen stisk tlačítka, kterým se nástavec uvolní. Další nástavec se pak jen nacvakne a později zase stisknutím tlačítka uvolní. Kulmu i její součásti lze pohodlně skladovat v pouzdře, které je součástí balení.

Kulma je doplněna o čtyři klipsy pro usnadnění manipulace s vlasy. V balení naleznete i dvě ozdobné sponky.

Jednou z nevýhod kulmy je její vyšší hmotnost, která dosahuje až jednoho kilogramu. Nelze také volit teplotu kulmování, možná je pouze jedna. Kulma se však rychle nahřívá a manipulace s ní je opravdu jednoduchá. Další výhodou je i skutečnost, že kulma poměrně rychle chladne.

V porovnání s jinými kulmami s podobným počtem nástavců je cena této kulmy velmi přijatelná a na kvalitě jejího zpracování to rozhodně není znát. Kulma je osazena i poměrně dlouhou šňůrou, takže nahřívání je možné ze všech úhlů. Šňůra je otočná, tak není třeba se bát jakékoliv manipulace s kulmou.