Pojďme nahlédnout na opačné spektrum grilů, nikoliv sofistikované grily na plyn nebo vymakané grily na dřevěné uhlí s mnoha vychytávkami, ale úplně obyčejný a velmi kompaktní gril s názvem Bucket. Jde v podstatě o jednoduchý princip kyblíku s nožičkama, roštem a s děrováním ve spodní části tak, aby s ohni mohl dostatek vzduchu.

Za pár kaček

Vzhledem k ceně okolo tří set korun je jasné, že jde o velmi improvizovaný a zcela základní model, na kterém se dá základním způsobem grilovat. Na druhou stranu je přenosný zahradní kompaktní gril Bucket dokonalým řešením pro všechny, kdo hledají maličký gril s možností jeho postavení kamkoliv, se snadným uskladněním, ještě snazším čistěním a minimálními nároky na údržbu.

Přenosný zahradní kompaktní gril Bucket potěší všechny, kdo rádi cestují na delší pobyty po Evropě nebo po světě a potřebují s sebou něco, v čem rozdělat slušný oheň, aniž by museli zakládat ohniště, které je na většině míst Evropy stejně zakázané.

Uvaříte si cokoliv na cestách za relaxem

Oheň v kyblíku je v tomto případě pohodlným, bezpečným a hlavně legálním řešením potřeby uvařit si cokoliv na cestách za relaxem a za poznáním. Stačí mít dřevěné uhlí, grilovací náčiní, o zbytek se postará přenosný zahradní kompaktní gril Bucket.

Jeho rozměry jsou velmi sympatické, posuďte sami: průměr: 25 cm, výška: 23 cm. Takže několik porcí masa zde snadno ugrilujete, ohřátí vody na cokoliv bude také snadné. Díky použitému materiálu gril poměrně rychle chladne, takže ani sbalit jej po kempování nebude nijak obtížné.