Vedle klasických masáží vás lákají i masáže vodní? Tedy perličky, bublinky a proudy ve vodě? Vyzkoušejte si, jaká je masáž s perličkovou podložkou Medisana BBS. Jde o podložku na dálkové ovládání, kterou si pomocí přísavek položíte do vany nebo v létě i do zahradního bazénu. Její rozměry jsou (š x v x h): 120 cm x 36 cm x cirka 2 cm. To je dostatečně velká plocha na spousty bublinek, které ve vodě namasírují celé vaše tělo.

Vzduch, který vychází z podložky, se generuje v kompresoru. Zároveň se tu i ohřívá na různé stupně, takže si s podložkou Medisana BBS můžete směle regulovat, jak teplou koupel ještě potřebujete. Podložka má funkci automatického vypnutí, takže nemusíte ani hlídat čas.

Perličková podložka do vany Medisana BBS je zkonstruovaná tak, abyste při vodní masáži mohli použít i aromatické oleje. Má na ně přímo tři zásobníky. Použít lze i pěnu do koupele, ale jen ve velmi malém množství. Jinak bude pěny plná koupelna, nikoliv pouze vana.

Přestože je podložka, respektive vzduch v ní, poháněna kompresorem, je celkem tichá (v porovnání s konkurencí). Uživatelé uvádějí hluk výrobku na úrovni slabšího tyčového mixéru, respektive hluk uvádějí nižší než je napouštění vody do vany. Díky tomu vás podložka nebude nijak rušit během vaší relaxace.

Perličková podložka do vany Medisana BBS dokáže nestříkat ven z vany, pokud máte hladinu vody alespoň 15 cm pod okrajem vany. Pokud tuto hranici překročíte, bude voda všude okolo vany. Podložka se díky přísavkám přizpůsobí i menší vaně. Nemusíte se bát jejího natlakování a snaze se napřímit, přestože ji budeme mít ve vodě zatočenou.

Dálkové ovládání velmi usnadní použití podložky, jen je nutné s ním mířit přesně na motor kompresoru. Paprsek se signálem pro ovládání dopadnuvší kamkoliv jinam totiž informaci nepředá. Při vyndávání podložky z vany je nutné dbát zvýšené opatrnosti, aby se přísavky neutrhly. Mnoho uživatelů si stěžuje, že přísavky se snadno utrhnou, což totálně znemožní další funkci celé podložky do vany Medisana BBS.

Co uživatelé podložce ještě vytýkají, je regulace intenzity bublání. Ale ta je možná pouze směrem nahoru. Tedy když chcete intenzitu zeslabit, musíte zesilovat až na nejvyšší stupeň, pak dalším posunem vypnout a pak teprve znovu pustit na nejslabší stupeň a dopracovat se dalším zesilováním k tomu, který jste původně chtěli.

S nastavením intenzity se nemusíte spoléhat jen na přesné míření na motorek kompresoru, intenzitu postupně nastavíte i na samotné podložce. Perličková podložka do vany Medisana BBS je vyrobena z velmi příjemného materiálu, takže vám ve vaně nebude vadit, ani když ji budete mít bez bublinkování.

Časovač můžete nastavit na 10 / 20 / 30 minut. Při vyndávání je nutné nejdříve podložku vyndat, teprve potom ji vypnout. Nebo zvolit opačný postup, ale to se dovnitř nasaje voda. Tu je pak nutné vyfouknout puštěním podložky venku na prázdno. Vlhko v podložce zůstat nesmí, jinak hrozí plísně.

Perličková podložka do vany Medisana BBS má duální pojistný ventil pro podložku a vzduchovou hadici. Délka hadice je 2,4 m. Kabel k motorku má délku 2,2 m. A celkový výkon je 570 W. Hlučnost je výrobcem uvedena na 64 – 67 dB.