Holicí strojek se třemi kulatými frézkami, které se dokáží naklánět v pěti směrech, to může být zajímavým a hlavně pohodlným řešením pro pravidelné holení. Ještě k tomu, když lze holit jak na sucho, tak na mokro. A právě i model Philips AquaTouch S5400 / 06 nabízí takové služby. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Ostrý, přesto něžný

Pánský holicí strojek Philips AquaTouch S5400 / 06 je typický ostrými břity, ale přesto něžným oholením. Systém břitů MultiPrecision a tři hlavy Flex s otáčením v pěti směrech jsou zárukou, že holení bude bez poranění, ale přesto dobré, a to i v hůře přístupných místech.

Na druhou stranu je nutné dodat, že pánové, kteří tento přístroj již používají, se vyjádřili, že některá místa je nutné projet vícekrát a více směry, protože jednotlivé hlavy (frézky) jsou poměrně daleko od sebe, což ve výsledku znamená vynechávání některých míst. A to je u strojku v této cenové kategorii a od této značky celkem překvapující.

Hlavy mají zaoblený profil, což je velkou výhodou právě pro bezpečnost holení. Pánský holicí strojek Philips AquaTouch S5400 / 06 dokáže díky technologii SuperLift and Cutnad zdvihnout dlouhé i krátké chloupky a oholit je těsně u pokožky.

Raději holí krátké vousy

Uživatelé modelu Philips AquaTouch S5400 / 06 však nabádají další, aby se holili pravidelně, protože s holením delších vousů je trošku potíž. Naopak bez problémů je výdrž baterie, která je cirka 45 minut provozu při asi hodině dobíjení. To vystačí na mnoho holení.  Nevýhodou může být fakt, že během nabíjení není možné se holit.

Ale během pěti minut se dá nabít strojek na jedno oholení. Takže i nepříjemná situace, kdy se potřebujete oholit, ale strojek je vybitý, se dá snadno překonat. Nutno podotknout, že předchozí generace tohoto modelu měla výdrž baterie delší.

Prodloužená záruka

Pánský holicí strojek Philips AquaTouch S5400 / 06 má prodlouženou záruku na tři roky, což značí, že výrobce plně věří tomu, že strojek vydrží provoz poměrně dlouho. V případě potřeby lze vyměnit celé holicí hlavy (doporučuje se jednou za dva roky, typ SH50) nebo jen břity.

Kdo potřebuje ohraničit vous (bradku, knír) nebo licousy, ten využije i zastřihovací nástavec, který je součástí originálního balení. Strojek neváží ani 300 g, a tak se s ním velmi snadno manipuluje.

Vodotěsný

Jak už jsme uvedli, je možné se holit na sucho, ale i na mokro. Strojek sice musíte čistit sami, ale skvělým faktem je, že  pánský holicí strojek Philips AquaTouch S5400 / 06 je plně vodotěsný, takže jej můžete celý omývat pod vodou. Tím se čištění velmi usnadní.

Co se nabíjení ještě týká, model má svou proprietární nabíječku, takže když jej berete s sebou kamkoliv, musíte přibalit i ji (nestačí univerzální USB kabel). A pozor, v balení chybí cestovní pouzdro, což je u takového modelu celkem faux pas. Strojek má totiž pouze ochranný kryt. Na druhou stranu, cestovní zámek tu je, takže s cestováním se opravdu počítalo.

Ukáže vám, co potřebuje

Pánský holicí strojek Philips AquaTouch S5400 / 06 má i displej, kde je jednoúrovňový ukazatel nabití baterie, indikátor vybití baterie, indikátor nabíjení, indikátor čištění, indikátor pro výměnu holicích hlav a také indikátor cestovního zámku.

Kdo z vás se poohlíží i podle designu, toho potěší barevné kombinace i ergonomické tvarování strojku. barvy jsou Tmavě šedá – mořská modrá – zářivá stříbrná.