Hledáte vysoce účinný pánský holicí strojek? Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry k nim rozhodně patří, a tak se vyplatí se u něj na nějakou dobu zastavit a prozkoumat jeho parametry i možnosti. Navíc se u některých prodejců nabízí i s delší zárukou vrácení peněz, a to až na 60 dní. To je v podstatě jistota, že si ho zvládnete řádně otestovat a ujistit se, zda jste nakoupili správně.

Precizní a šetrný

Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry nabízí dokonale precizní a také maximálně šetrné pánské holení. Disponuje totiž pěti specializovanými holicími prvky, a tak se o holení postará tak, aby bylo dokonalé, ovšem bez zbytečného dráždění pokožky. Patří sem třeba titanová zastřihovací lišta pokrytá zlatem, 10 tisíc sonických vibrací za minutu nebo indikátor výměny planžety.

Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry má patentovanou technologii SyncroSonic, která přizpůsobí strojek vašim vousům. K tomu ještě využijete obsluhy unikátní isticí a nabíjecí stanice, která se o strojek postará za vás. To je prostě síla a výhoda pokroku. Díky patentu dokáže stojek stříhat například i naplocho rostoucí vousy.

Vousy rostou různými směry? S tím není problém!

A nejen to, strojek dokáže najednou stříhat i vousy, které rostou různými směry. Jak? Díky plně flexibilnímu holicímu systému 10 D. To je holicí hlavice, která se dokáže vyklopit až o 40 stupňů. Takže se lehce vede po konturách vašeho obličeje, a to za úplného kontaktu s pokožkou.

Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry má všech pět stříhacích prvků samostatně uchycených. To je další výhodou, protože zatímco je hlavice v přímém kontaktu s pokožkou, samostatně ukotvené stříhací prvky mohou reagovat i na malé nerovnosti, i na ta nejjemnější zahnutí. Takže skutečně kvalitní oholení je zajištěno – právě díky možnosti přesně kopírovat kontury tváře a krku.

Za sucha i za mokra

Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry nabízí již podle svého názvu několik metod holení, a to jak za sucha, tak i za mokra, tedy s vodou, s pěnou nebo s gelem. Ať jste tedy zvyklí na jakékoliv holení, tento přístroj zachová vaše zvyklosti. Můžete jej vzít i do sprchy, pokud se rádi holíte během sprchování.

Nosíte kotlety nebo bradku? Jistě využijete přesný zastřihovač, který najdete na zadní straně strojku. V provozu vydrží až 50 minut na jedno dobití. Ale pokud potřebujete oholit hned teď, ale strojek není nabitý, během pěti minut se dokáže dobít tak, aby vydržel právě na jedno oholení. A pak jej dáte znovu dobít, tentokráte do plna. Trvá to cirka hodinu.

Dobíjecí a čisticí stanice zvládne všechno najednou

Jistě vás zaujme a potěší speciální čisticí a dobíjecí stanice. Je velmi pohodlná pro použití, protože zvládne mnoho věcí najednou. Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry totiž jen dáte do stanice a zmáčknete tlačítko. Pak se strojek hygienicky čistí, dobíjí, promazává, vybírá sušicí program a suší. Při samotném čištění je odstraněno 99,99 % bakterií. Tím se zabrání zanesení infekce na pokožku při dalším holení.

Aby se pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry dobře držel, má propracovaný ergonomický tvar. K tomu přidejte dotykové ovládací body, které jsou umístěny tak, aby bylo ovládání snadné i za provozu. Navíc je madlo přístroje pogumované, a tak nebude lkoutaz v ruce, ani když se budete holit ve sprše.

Pět pozic pro hlavu strojku

Hlava může být zafixovaná do pěti různých pozic. To umožní snadný přístup a holení v oblastech, kde je „terén“ náročnější, třeba v oblasti dolní čelisti a krku. Jak strojek zrovna funguje, jak je nastaven, to vám ukáže 12 – LED displej.

Pánský holicí strojek Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry disponuje i cestovním zámkem, aby se během přepravy kamkoliv nezapnul nechtěně. Součástí balení je i cestovní ochranné pouzdro, ve kterém se bude snadno skladovat také doma.

Uživatelé si chválí perfektní oholení

Uživatelé, kteří si ho již zakoupili, si pochvalují precizní zpracování, bytelné materiály, perfektní oholení. Hlava je prý masivnější, než by očekávali, ale jde pouze o sílu zvyku. Výdrž baterie je poměrně dlouhá, podle zkušeností vystačí na několik oholení. A model Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry se vyrábí v Německu, zatímco jiné modely firmy v Číně. I v tom spotřebitelé spatřují záruku kvality právě tohoto přístroje.

Najdou se však i stížnosti

Na co si uživatelé modelu Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry občas postěžují, je fakt, že roztok na čištění je v čisticí stanici v nádobce, takže stanice musí být na jednom místě, nelze ji bez rozlití přenášet jinam. Musíte proto počítat se stabilním místem pro čisticí stanici.

Další nevýhodou je nemožnost zvolit si čisticí program. Pokud totiž například 3x zapnete strojek i na malé oholení malé plochy, strojek to uloží do paměti jako klasické holení, a chce se nechat komplet vyčistit. Sušení účinné taky příliš není, lépe jej nahradíte vytřepáním přebytečného lihu z hlavice. Ale to je nevýhoda pouze na straně čištění.

Nevýhodou samotného strojku je podle uživatelů fakt, že nelze nastavit intenzitu holení, což v předchozí řadě 7 možné bylo. Kdoví, co vedlo výrobce k tomuto kroku. Třeba se k více stupňům intenzity holení vrátí u další generace této řady Braun Series XXcc Clean&Charge Wet&Dry.