Jednoduchý a všestranný nosič dětí od úplných miminek, který dovoluje i diskrétní nošení, to je nosič dětí We made me Soohu Sling. Jeho konstrukce je jednoduchá, ale velmi účelná, je snadné naučit se ej používat a manipulovat s ním.

Nocič dětí We made me Soohu Sling je bristký výrobek určený zejména pro britský trh a tvůrci si na něm opravdu dali záležet. Miminko v něm můžete nosit od narození až do cirka dvou let věku, resp. 16 kilogramů hmotnosti dítěte.

K výrobě byla použita stoprocentní bavlna, takže je zajištěna absolutní prodyšnost nosiče a také příjemný kontakt dítěte s nosičem. Umělé matriály po delší době začnou být příliš zahřáté a paří kůži, kdežto bavlna je příjemná i po delší době kontaktu s kůží.

Výroba je ruční, proto je zajištěno řešení všech detailů. Výrobce poskytuje doživotní záruku na výrobní vady, což samo o sobě ukazuje, jak moc svým zaměstnancům firma důvěřuje, ale taky jaké požadavky na ně klade.

Nosič dětí We made me Soohu Sling můžete vyprat v pračce, dokonce až na 40 stupňů. Nosič je testován dle několika norem, u všech splnil požadavky na bezpečnost i ergonomii.

Vzhledem ke střihu je možné pro děti od narození až do 16 kilogramů používat stále jeden nosič jedné velikosti. Padne totiž všem, miminkům i rodičům, přizpůsobíte jej během několika málo vteřin. Rozměry se upravují pomocí pásků tak, aby maminka i tatínek mohli střídavě nosit a tulit své miminko. Úprava velikosti jde i na těle toho, kdo nosí, takže pohodlnost opravdu zajištěna.

Je vybaven také bezpečnostní sponou, která vám poskytne větší klid v tom, že i když se dítě zavrtí, rozhodně mu nehrozí, že by se ve vaku nějak nevhodně napolohovalo nebo že by jej dokonce opustilo. Vak se díky sponě rozhodně nerozepne, dokud sami nebudete chtít.

Nocič dětí We made me Soohu Sling je vyrobený tak, aby v něm mohlo dítě být uloženo do pěti různých pozic, z toho dvě jsou vhodné pro diskrétní kojení, které nebude pohoršovat ani ty největší puritány.

Základní polohou pro nejmenší miminka je tzv. bezstarostný tygr. Miminko leží na zádech ve schoulené pozici tzv. kolébky, která je pro nejmenší nejvíce doporučována. Během této polohy děláte pro miminko to nejlepší, a ještě máte volné obě ruce k tomu, abyste zvládli domácí práce anebo vyřizování na úřadech, nákup v obchodě a podobně. V této poloze je možné i miminko nakojit, a to opravdu zcela diskrétně. V této poloze je dítě přivinuto na vaší hrudi, což je pro něj to nejpříjemnější – slyší tlukot vašeho srdce, které slyšelo několik měsíců v bříšku. Cítí se proto bezpečně, bude tedy klidné a spokojené.

Pro kojení je vhodná i pozice kojotí kolébka, kdy dítě leží na boku a tváří k mamince.

V poloze tulící se koaly, tedy v sedě čelem k vám, můžete nosit dítě od asi 6 měsíců. Miminko k vám bude přituleno bříškem, ale bude mít rozhled a volné ruce, takže bude spokojené. A díky kontaktu bříško na bříško se dobře popostrčí peristaltika, takže ani bolavé bříško už jej nebude tolik trápit.

Březnový zajíc je podle výrobce poloha, která je vhodná také pro miminka od šesti měsíců. Jedná se o polohu v sedě, ale bokem k rodiči. Takže miminko vidí okolo sebe, ovšem je stále v bezpečí náruče svých rodičů. Pevný 100% bavlněný materiál dopřává nyní vašemu miminku dostatečnou oporu zad a tělíčka, ale i pohodlné umístění nožiček.

V poloze boční sedlo můžete nosit dítě také od šesti měsíců, tahle poloha je pak vhodná i pro větší miminka, tedy batolata. Dítě máte čelem k sobě, ale umístěné na vašem boku, v podstatě tak, jokyste jej drželi na jedné ruce a na kyčli. Teď vám v tom však pomáhá nosič dětí We made me Soohu Sling.

Nosič vyniká vysoce bezpečnou upínací sponou, která je opatřena pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Spona zajišťuje velmi rychlé a snadné zapnutí nosičky na tělo. Pásky zase dovolují upravovat velikost nosiče pro rodiče rozdílné velikosti.