Pokud hledáte bazén, co poroste zároveň s vašimi dětmi, vyzkoušejte Nafukovací tříkomorový bazén Bestway 51026 o průměru 152 cm a maximální možné výšce 30cm. Díky tomu, že má tři komory, můžete pro malé dítě nafouknout jen tu horní, pro větší dítě horní dvě komory. A další rok pak všechny tři komory.

Vzhledem k průměru 152 cm si do něj může lehnout i starší dítě, nebo se do něj vejde i několik dětí najednou. A díky nízké hladině se nemusíte strachovat o bezpečí dítěte – za běžného provozu v minimálně naplněném bazénu je v podstatě v bezpečí i batole (pokud neupadne). U každého bazénu, i u tohoto menšího modelu vždy platí, že v něm dítě nemůže zůstávat bez dozoru.

V nabídce jsou tři barvy bazénu: zelená, modrá a červená. Nafukovací tříkomorový bazén Bestway 51026 o velikosti 152 x 30cm další výhodu (vedle průměru a nastavitelné výšky): součástí balení je i sada k jeho rychlé opravě. Takže pokud se stane a bazén se někde píchne, budete jej moci snadno a rychle, hlavně efektivně opravit.

Bazén je vyroben z běžného PVC materiálu. A při naplnění do tří čtvrtin je v něm 320 litrů vody. Instalace i manipulace s bazénem je velmi snadná. Na zimu je nutné bazén vymýt, vysušit a uskladnit na místě, kde je sucho o teploty neklesnou pod plus pět stupňů celsia.