Pokud se poohlížíte po větším a hlubším, ale stále ještě nadzemním bazénu, ve kterém se můžete v létě vyřádit nejen vy, ale i děti, známí a v podstatě všechny vaše návštěvy, zaměřte svou pozornost i na bazény s kovovou konstrukcí. Patří k výrobkům, které jsou stále ještě za přijatelnou cenu, ale již poskytnou větší objem a hlavně hlubší vodu. Díky tomu v nich lze i plavat nebo se učit potápění, šnorchlování.

Nadzemní bazén Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 1,22 m má užitný objem 10 250 litrů vody, přičemž jde o objem v případě, že je napuštěn do doporučovaných 110 cm. Postavit tento bazén zvládnou tři dospělé osoby během dvaceti minut. Stačí shlédnout instruktážní video nebo podrobně nastudovat návod. Avšak konstrukce je natolik snadno sestavitelná, že velké lámání si hlavy nebude při její stavbě potřeba.

Samotná konstrukce bazénu je tvořena kovovými rámy, které jsou odolné proti korozi. Samotná vana bazénu je z odolných materiálů, které jsou naneseny ve třech vrstvách. Jde o výsledný materiál s názvem Tritech.

Nadzemní bazén Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 1,22 m je tedy vyroben z třívrstvého materiálu, kdy jsou dvě vrstvy vysoce odolného PVC vyztuženy pevnou polyesterovou mřížkou. K tomu je nutné připočítat, že dno a stěny bazénu jsou opatřeny mozaikovým potiskem.

Ale to nejsou všechny zlepšováky, které nadzemní bazén Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 1,22 m nabídne. Pak u něj najdeme ještě systém Seal & Lock. ten je určen k bezpečnému a pevnému připojení potrubí.

K bazénu lze samozřejmě připojit zahradní hadici, a to dokonce i k vypouštěcímu ventilu. Takže koncem léta nepřijde vypouštěná voda nazmar, naopak ji využijete například pro vydatné zavlažení trávníku. Připojení hadice k vypouštění je možné díky vestavěnému ventilu regulace vypouštění.

Díky důmyslné konstrukci a pevnému materiálu samotného bazénu je nadzemní bazén Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 1,22 m pevný. uživatelé si jeho pevnost a stabilitu pochvalují a dokonce zmiňují, že ani největší řádění jejich dětí zatím nikterak bazén nepoznamenalo.

Při nákupu je nutné brát na vědomí váhu balení, které má 52 kg.

Součástí balení je veškeré příslušenství, tedy samotný bazén i filtrační čerpadlo s kartušovou filtrací, schůdky, krycí plachta, podložka pod bazén, cartrige. A dokonce i záplata, kdybyste ji náhodou potřebovali. Vstřícný přístup výrobce vypovídá o kvalitě jeho výrobků. Jde o evropského výrobce se sídlem v Itálii.