Kontaktní elektrické grily jsou skvělými vychytávkami do domácnosti pro každého, kdo rád griluje nebo rychle zapéká, a to doslova cokoliv. Počínaje pečivem, přes maso, zeleninu, ovoce a dokonce i moučníky. Multifunkční kontaktní gril Klarstein Edelstein vám umožní v rychlosti tepelně upravit jakékoliv jídlo, pro jehož přípravu je nutné zapečení nebo grilování. A díky dvěma topným plochám, které jsou jak zespod, tak svrchu grilu, bude každé jídlo hotové mnohem rychleji než na grilu běžném, zahradním.

Plynulá regulace teploty

Navíc vlivem toho, že jde o elektrický gril, si můžete regulovat teplotu přesně tak, jak potřebujete, a to až do 240 stupňů Celsia. Multifunkční kontaktní gril Klarstein Edelstein tak připraví skvělé panini i opečenou slaninu během chviličky. Steaky budou hotové dříve, než kdybyste je dělali na pánvičce.

Multifunkční kontaktní gril Klarstein Edelstein má velkou grilovací plochu, nejde totiž o žádného drobečka. Grilovat můžete na ploše 36 cm x 25 cm. Ovšem díky dvěma plátům nad sebou je výsledná grilovací plocha dvojnásobná.

Dvojnásobná grilovací plocha

Povrch grilovacích ploch je samozřejmě nepřilnavý. A součástí výbavy je i teplovzdorná stěrka, díky které budete moci se vším jídlem na grilu snadněji manipulovat. Její výřezy totiž přesně zapadají do žebrovaného vzoru desek.

Grilovací plochy jsou drážkované a šťáva z grilovaných potravin stéká do nádobky, která je součástí balení a kterou jen snadno připevníte ke grilu. Můžete ji i snadno oddělat a jako zásobník na delikátní šťávu z grilování nechat kolovat mezi hosty, budou si moci polít maso nebo i přílohu ke grilování.

Chytře rozloženo

Stékání je zajištěno správným náklonem desek. Toho lze využít například při přípravě zeleniny či pečiva zároveň s masem, kdy na výše umístěnou část dáte maso a pod něj zeleninu nebo pečivo. Bude na ně stékat šťáva z masa, z klobás, ze slaniny, takže výsledek bude více než vynikající.

Multifunkční kontaktní gril Klarstein Edelstein vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků grilování, protože rychlou tepelnou úpravou zůstane maximum chuti vevnitř, v připravovaném jídle, Sandwiche budou vevnitř se stále syrovou zeleninou, ale přitom budou křupavé, to stejné s panini. Steaky budete mít připravené v krátkém čase a s minimální ztrátou tekutin, chuti a šťavnatosti masa.

Výkon je až 2 000 W

Výkon grilu je až 2 000 W, takže nedostatku výkonu se rozhodně bát nemusíte. Navíc je gril zabezpečen proti popálení – je osazen velkou tepelně izolovanou rukojetí na rychlé uzavření a otevření. Ale děti k němu samozřejmě nepouštějte samotné.

Multifunkční kontaktní gril Klarstein Edelstein se snadno skladuje, protože se dá zcela k sobě přiklopit obě grilovací plochy. Elektrický kabel má automatické navíjení, takže ani šňůra nebude během skladování překážet.

Broušená nerezová ocel

LED diody informují o stavu grilu – zda se zahřívá nebo zda je v plném provozu. Broušená nerezová ocel víka je vyvedena v designu, který neurazí v žádném interiéru, ani v tom neluxusnějším, ovšem ani na chatě nebo na chalupě. S grilem lze snadno cestovat, má totiž zajišťovací svorku víka pro bezpečnou přepravu.

Přestože jsou grilovací plochy opravdu velké, celkové rozměry grilu nijak obří nejsou. Posuďte sami: rozměry (š x v x h): 40 cm x 12 cm x 38 cm při zavřeném grilu a (š x v x h): 40 x 43 x 38 cm při otevřeném grilu. Hmotnost je cirka 2,7 kg.

Co na něj uživatelé?

Uživatelé jsou nejvíce spokojení zejména se skladností a jednoduchým přenášením multifunkčního kontaktního grilu Klarstein Edelstein a jeho snadnou ovladatelností. Povrchová úprava je kvalitní a neodlupuje se. Grilovat můžete kdekoliv, kde je elektřina. A nezáleží na počasí.