Opravdu kapesní MP3 přehrávač, to je Hyundai MP 212 Silver. Je to ztělesnění jednoduchosti, ale přitom kvalitního přehrávání MP3 skladeb, které sem vložíte nahrané na paměťové SD kartě.  V momentě, kdy v něm máte SD kartu vloženou, ho můžete použít i jako USB flash disk.

MP3 přehrávač Hyundai MP 212 Silver má velmi lehké hliníkové provedení. A je fakt malinký. Jeho velikostní parametry jsou následující: rozměry (š x v x h): 3 cm x 4 cm x 1,5 cm. A neváží ani 100 g. I přesto vydrží přehrávat zvolené skladby až pět hodin. Je v něm integrovaný dobíjecí Li-Ion akumulátor.

Takže se Hyundai MP 212 Silver výborně hodí třeba na pravidelné dojíždění do školy, do práce, na běhání, na projížďky na kole nebo na chvilky volna, které si chcete zpříjemnit muzikou puštěnou do sluchátek. MP3 přehrávač je zcela bez vnitřní paměti, proto v něm SD kartu musíte mít vždy, když si chcete pustit nějakou skladbu.

Na Hyundai MP 212 Silver sice nenajdete ani žádný displej, ovšem jeho ovládání je díky tlačítkům intuitivní a zcela dostačující. Můžete přeskakovat písničky i celé složky. Samozřejmostí je klasické tlačítko pro přehrávání vpřed, posun vzad, přerušení přehrávání.

Díky vstupu pro USB spravujete svůj playlist přímo v MP3 přehrávači, respektive na paměťové kartě, kterou ale nemusíte z přehrávače vyjímat.  Jde tedy o snadnou aktualizaci skladeb či úplnou výměnu interpreta nebo hudebního žánru.

Součástí balení je jak MP3 přehrávač, tak i USB kabel určený k nabíjení k napojení k PC, ve kterém spravujete skladby uložené na paměťové SD kartě. Bonusem jsou i sluchátka. Adaptér nečekejte. K PC lze připojit jedině kabelem, Bluetooth tu totiž také není.

A u tohoto modelu není zabudovaný ani FM tuner a ani ekvalizér. Ten si však můžete pořídit na sluchátkách. Přehrávání ve formátu MP4 také není možné. Model nedisponuje ani možností využití jako diktafonu.