Hledáte malou a skladnou chladničku bez mrazáku nebo i bez mrazicího boxu, ale zato za výbornou cenu? Nabízí se Monoklimatická chladnička Gorenje R3091ANW, která je malá, skladná, ale přitom nabídne dostatek chladicího místa i pro dva lidi.

Váží jen 26 kg

Monoklimatická chladnička Gorenje R3091ANW má tyto rozměry (š x v x h): 50,1 cm × 84,5 cm × 54 cm. Váží pouhých 26 kg, takže jde o opravdu malý kousek nábytku, respektive malý spotřebič, který se vejde i do nejmenší kuchyňky v garsoniéře. Můžete ji použít i jako rozšíření kuchyňské linky, povrch je totiž z pevného materiálu.

Nebo můžete využít toho, že je lednice velmi nízká, takže ji pohodlně zašoupnete pod kuchyňskou linku. Tím nespotřebujete další vzácné místo v kuchyni.

112 litrů prostoru

Monoklimatická chladnička Gorenje R3091ANW bílá má vnitřní objem příjemných 112 litrů, hlučnost jen 39 dB a mechanické ovládání, které je, vzhledem k ceně, adekvátní. Spotřeba elektrické energie je malinko vyšší, lednička patří do třídy A+. Spotřeba energie je 0,31 kWh, za rok je to 113 kWh.

Klimatické zóny, které monoklimatická chladnička Gorenje R3091ANW nabídne, jsou pouze ST a N, což znamená, že je schopná fungovat v prostorách od + 16 do + 38 stupňů Celsia. Hodí se proto i na chalupu, kde často míváme chladnější spíže.

Chybí nulová zóna nebo superchlazení

Co v této lednici nenajdeme, je nulová zóna nebo superchlazení a ani varovný signál, že je lednice již dlouho otevřená. Nečekejte ani smart funkce (propojení s telefonem či domácím asistentem) nebo třeba digitální ovládání a dotykový displej. Jde prostě o obyčejnou, jednoduchou, ale podle ohlasů uživatelů spolehlivou lednici vhodnou do rekreačních objektů nebo do malých domácností, kde mrazák není potřeba nebo kde je mrazák zakoupen jako samostatný spotřebič.

Lednice však má automatické odmrazování a velmi pohodlné madlo pro otevírání dvířek. Nevadí jí ani přerušovaný provoz, proto si ji uživatelé kupují jako letní lednici, když potřebují v létě rozšířit chladný skladovací prostor své domácnosti. Zejména pokud je zahrada, je skladování úrody v lednici dost nutné.

Je volně stojící

Monoklimatická chladnička Gorenje R3091ANW je volně stojící a její dveře lze otevírat vlevo i vpravo. Má samozřejmě pouze jeden kompresor. Vevnitř nechybí LED osvětlení, aby byl v lednici přehled i při horších světelných podmínkách okolí.

Vnitřní prostor je rozdělen na tři police a jednu velkou zásuvku na zeleninu. I dveře mají své police, konkrétně jde o police na láhve bez držáku a další 2 police ve dveřích. Ani jedna z nich bohužel není s krytem, proto bude potřeba si na máslo nebo sýry pořídit samostatné skladovací nádobky. Co naopak nechybí, to je vložka na vejce.