Napětí pracovního dne nebo náročného víkendu s dětmi se dá snadno a rychle odstranit, ať jste kdekoliv. Skvělým pomocníkem pro to je miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16, který se dá vzít kamkoliv s sebou, právě například i do kanceláře nebo do auta. Poskytne jemnou vibrační masáž, která pomůže svalům a nervům v uvolnění a v dalším pokračování plnohodnotného dne.

Miniaturní masážní přístroj s miniaturními rozměry

Miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16 se vejde opravdu všude, do každého batůžku, tašky nebo do zásuvky u pracovního stolu. Jeho velikost je totiž následující (v x š x h): 9 cm × 10 cm ×7 cm. A váží asi tolik co průměrný smart phone, cirka 160 g. Takže vaše zavazadlo rozhodně nijak nezatíží.

Navíc je dostupný v různých barevných provedeních, kde základem je bílá a k ní se přidává červená nebo zelená či třeba modrá barva. Stejnou barvou pak svítí i LED podsvícení masážních hlavic.

Pohon na baterie

Miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16 je poháněn třemi mikrotužkovými bateriemi, takže jej budete mít vždy připraven k použití zcela kdekoliv, bez nutnosti hledat zástrčku ve zdi nebo napájet přístroj z elektrického systému auta.

Stačí jen přiložit

Díky vibracím, jemným vibracím, které miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16 vytváří, stačí jen jemné přiložení na povrch těla v místech, která chcete uvolnit, kterým chcete poskytnout příjemný pocit z jemných vibrací.

Není nutno tlačit, ani vyvíjet nějakou aktivitu, pokožku nemusíte před masáží ani mastit a ani navlhčit, dokonce ani nemusíte obnažovat masírovaná místa, vibrace totiž skvěle projdou i skrz tenkou vrstvu oblečení. Takže i v kanceláři snadno v rychlosti promasírujete vše, co během sezení u počítače nebo u papírů rádo ztuhne a zablokuje se.

Dokonce i na obličej

Týká se to zejména zad, krku, rukou, nohou, ale i obličeje. Ano, i obličej rád během stresového vypětí, které v práci často míváme, ztuhne. Svaly na obličeji sice pak nebolí stejně intenzivně jako ztuhlá šíje, ale i tak je napětí v obličeji velmi nepříjemné.

Díky Miniaturnímu masážnímu přístroji Beurer MG 16 se však napětí v obličeji i ve svalech ostatních tělesných partií můžete kdykoliv zbavit. Navíc je to i hezký a na první pohled roztomilý přístroj, který se velmi rychle stane vaším společníkem pro pohodu a relax.

Jako relaxace, ale i jako podpora léčky

Vibrační masáž je odborníky doporučována v rámci všech forem péče o zdraví, kondici a pro podporu tréninku. Vedle zvyšování všeobecného pocitu spokojenosti a dobré nálady pomáhá miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16 i při svalových horečkách, po natažení svalů, také při poruchách prokrvení a všech příznacích tělesné, ovšem i psychické únavy.

Masážní hlavice jsou tři a mají LED podsvícení. A dodejme ještě, že ovládání je extrémně snadné. Stačí totiž jen jedno stlačení jednoho tlačítka nahoře uprostřed madla, které je určeno pro uchopení masážního přístroje.

Vibrace nejsou příliš silné, říkají uživatelé

Miniaturní masážní přístroj Beurer MG 16 nabídne jen poměrně slabší vibrace. Zda jde o výhonu nebo nevýhodu, to si musí každý uživatel rozhodnout sám. Každopádně se uživatelé shodnou na tom, že vibrace patří spíše ke slabším – ve skupině přístrojů podobného typu.

Takže žádnou hloubkovou masáž nečekejte. Pouze jemné pohlazení napjatých svalů, které se díky němu skvěle uvolní. Dobře se drží v ruce. Ale bohužel se poměrně rychle vybíjí, takže by mnoho zákazníků přivítalo i provoz ze sítě nebo alespoň dobíjecí akumulátor. To lze vyřešit koupí dobíjecích baterií.