Jste zastáncem holicího strojku, který není poháněn elektřinou? Není nad holení s pěnou či gelem a pořádnými břity. Přece jen vydrží výsledky takového holení o dost déle. A když je kvalitní holicí strojek, je vše rychle hotové, bez velkého podráždění kůže.

To je i případ mechanického holicího strojku Gillette Fusion ProGlide FlexBall PROSHIELD. Jeho hlavice je mimo břitů vybavena i lubrikací, která je umístěna jak před břity, tak za nimi. Díky tomu je ochrana proti podráždění pokožky opravdu důkladná.

Břitů je na hlavici pět, což znamená dokonalé oholení i těch nejvíce vzdorujících vousů. Všechny jsou velmi jemné, tenké, dokonale ostré. Rozhodně nebudou vaše vousy tahat, budou je důkladně holit. Bez pocitu nepohodlí. Budete totiž efektivně holit i bez vyššího tlaku na pokožku, což ve výsledku přináší jen výhody.

Na zadní straně mechanického holicího strojku Gillette Fusion ProGlide FlexBall PROSHIELD pak je u zarovnávací břit, který dorovná vše, co potřebujete. Třeba licousy nebo okraje bradky či kníru. Je perfektní právě pro tyto náročnější partie.

Hlavice je vybavena technologií FlexBall. Ta dokáže kopírovat kontury obličeje, a to i na čelistech. Jedna hlavice vydrží asi měsíc každodenního holení. Hlavice jsou samozřejmě vyměnitelné. Navíc je lze použít i k ostatním rukojetím řady Fusion ProShield.

Uživatelé jsou se strojkem i žiletkami Proshield spokojeni zejména proto, že dokáží do hladka oholit i tvrdší vousy. Manipulace se strojkem i jeho čištění jsou jednoduché. Strojek nedře a nedráždí pokožku, nezpůsobuje ano boláky nebo jiné formy zánětlivých ložisek.