Mít tak doma někoho, kdo ovládá reflexní masíž chodidel, to by byla paráda! Nyní si ale můžeme náš sen splnit, protože za velmi rozumnou cenu je v nabídce masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888. Jde o suchou masáž pomocí tlaku vzduchu a červeného světla a tepla.

Domácí shiatsu masáž chodidel

Masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 nabízí každodenní možnost dokonalého odpočinku pro nohy, které byly po celý den namáhány. Ale i pokud pracujete v kanceláři a většinu dne strávíte v sedě, uvítají vaše nohy reflexní masáž chodidel na bázi čínských masáží, protože jim dopřejeme správné rozproudění krve a prokrvení.

Na čem je masáž s Medisana FM 888 založena

Přístroj Medisana FM 888funguje na principu vzduchové tlakové masáže (nafukování a vyfukování vzduchových polštářků) v oblasti prstů, chodidel a pat. Ta vychází z tradiční čínské medicíny. Díky tlaku a následnému uvolnění stisku pomocí vzduchových polštářů, bude v nohou nejen uvolněno celodenní napětí, ale také si v nich rozproudíte krevní oběh, zbavíte se pocitu chladných nohou.

A také si necháte rozproudit energii po celém těle. Jestliže vás čeká po práci ještě jedna šichta doma, bude se nová energie v žilách jistě hodit. Shiatsu je tradiční čínská tlaková reflexní masáž, kterou se podařilo převést do automatického režimu masážního přístroje pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888.

Nohy jsou v neustálé interakci s celým tělem, a tak pomocí masáže nohou pomůžete uvolnit i další části těla a dopřát jim lepší energii i „náladu“. I proto jsou tyhle masáže nazývány reflexními, protože se odrážejí i na jiných částech těla, než jen na těch masírovaných.

Manuální lymfodrenáž

Tradiční čínské reflexní masáže jsou v podstatě manuální lymfodrenáží, která pomáhá v rozproudění lymfy po těle. Nejvíce „zaseknutá“ bývá právě v dolní části nohou, od čehož si můžete snadno pomoci právě tím, že budete používat masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888.

Čtyři volitelné prvky

Masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 vám umožní zvolit si čtyři hodnoty masáží. Jde o dva stupně intenzity masáže a o dva programy masáže. Vedle toho se ještě můžete rozhodnout, zda využijete možnost nastavit si i volitelné červené světlo, které je doplněno o funkci vyhřívání.

Údržbu i ovládání zvládnete snadno

Masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 je vhodný do domácnosti i proto, že jeho ovládání a následná údržba jsou velmi snadné. K ovládání slouží tlačítka na přední části přístroje, kde právě volíte program i intenzitu masáže, také zda chcete vyhřívání nebo ne.

Tlačítka jsou jen čtyři, takže je snadné si zapamatovat, které z nich co ovládá. Vnitřní výstelka masážního přístroje je odnímatelná, takže ji můžete jednou za čas snadno vyndat a dát vyprat. Barevné provedení je bílé.

Až do velikosti 46

I pokud máte větší nohy, tak nezoufejte, masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 je vyroben tak, aby se do něj správně vešla i chodidla o velikosti 46. A do ní se vejde opravdu většina populace. I vy si tak můžete dopřát dokonalou tlakovou masáž, ke které vůbec není potřeba voda, ale i přes to dokonale zahřeje, prokrví a dovolí relaxovat.

Stačí 10 – 15 minut

Podle toho, který program zvolíte, bude masáž trvat 10 – 15 minut. Doporučuje se využít možnosti masáže každý den, je možné dokonce i dvakrát denně. Masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 má hmotnost pouze 5 500 g, takže i manipulace s ním je celkem snadná. Pokud je však pro vás přenášení předmětů, které musíte položit až na zem, náročné, jednoduše necháte masážní přístroj na jednom stabilním místě, kam si k němu vždy jen přijdete sednout.

Musíte se obejít bez dálkového ovládání

Pokud si Masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 pořídíte, musíte si být předem vědomi, že není vybaven dálkovým ovládáním. A tak jestliže vám dělá potíže se sehnout k masážnímu přístroji k zemi, buď se poohlédněte po jiném s dálkovým ovládáním, nebo se spolehněte na pomoc dalších členů domácnosti, případně na prodlouženou ruku v podobě nějakého nástroje.

Spokojení uživatelé

Zákaznícu, kteří již mají svůj masážní přístroj pro reflexní masáž chodidel Medisana FM 888 doma, vyjadřují obecnou spokojenost s jeho fungováním a s jeho účinky na nohy i na celé tělo. Masáž je kvalitní, přesto příjemná.