Pokud přemýšlíte, že byste si pořídili masážní polštář na krk, projděte si i parametry tohoto výrobku. Jde o přístroj, který vám nabídne shiatsu masáž. A protože je z dílny Electronic.star, nese název Neckstar. V nabídce je celý černá nebo v béžovém provedení.

Čtyři masážní hlavice

Základem masážního přístroje Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar jsou čtyři masážní hlavice. Tyto pohyblivé masážní hlavice masírují svalstvo na krku a ramenou ve dvou směrech rotace. A tím napodobují pohyby shiatsu tlakové masáže prsty, která dokáže odblokovat zatuhlé svaly.

Japonská shiatsu masáž poskytuje hloubkové uvolnění svalů, díky kterému můžete odstranit bolesti právě ze zablokovaných svalů. Je nutné počítat s tím, že první masáže nebudou jen příjemné, ale právě z důvodu uvolňování dlouhodobých blokací mohou z počátku působit potíže. Tělo se však za odblokování brzy odmění.

Praktická ramenní poutka

Ramenní poutka masážního přístroje Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar jsou velmi praktická. Jednak s nimi můžete regulovat tlak masáže přesně tak, jak potřebujete, jednak přiložíte a posouváte masážní plochu také přesně podle svých potřeb.

Dodejte si teplo!

Masážní přístroj Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar  má volitelně zapínatelné teplo. Pokud jej zapnete, podpoříte tím krevní oběh a zdokonalíte uvolnění blokace, a to nejen na šíji a ramenou, ale i na jiných částech těla. Omezení tu totiž žádná nejsou.

Tepelná masáž navíc didá energii a pomůže více k relaxaci a uvolnění nálady a stresového napětí. Šíje, ramena, ale například i bedra jsou místa, která si o tepelnou podporu vyloženě říkají. Prokrvení svalů tu je velmi důležité.

Snadná údržba

Masážní přístroj Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar má těsný kontakt s pokožkou, a tak je nasnadě, že bude od pokožky často znečištěn. To však ničemu nevadí, protože potah z polyuretanu (koženky) je s nenáročnou údržbou. Dá se zcela jednoduše otřít, což je vše, co je nutné pro čistotu povrchu udělat. Vždy se tedy budete moci masírovat čistým masážním přístrojem.

Vhodný i na cestování

Sice je masážní přístroj Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar trochu větší, než by se na první pohled zdálo, ale i tak se dobře hodí na cesty. Je na elektrický pohon, a to přes síťový adaptér, takže mu energie nikdy nedojde a není nutno měnit baterie nebo dobíjet akumulátor.

Auto je dalším místem, kde můžete masážní přístroj použít. V balení je totiž i 12V auto adaptér. Na druhou stranu, pokud nebudete u elektrické zásuvky nebo v autě, jeho použití možné nebude.

Co se samotných rozměrů týká, jsou následující (š x v x h): 128 cm x 20 cm x 12 cm. Celková hmotnost masážního přístroje je okolo 2 kg. I díky tomu je znát, že nejde o žádné tintítko, ale o poctivý masážní přístroj.

20 minut relaxu

Délka jedné masáže je 20 minut. Masážní přístroj Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar se ovládá snadno pomocí tlačítek, která jsou na postranním popruhu, takže skvěle dostupná jak pro samotného uživatele, tak pro asistenta, pokud vám bude s masáží pomáhat.

Je libo polštář?

Skvělou vychytávkou masážního přístroje Klarfit Neckstar MSS2 – Neckstar jsou potka, respektive široké pásy pro uložení polštáře. To proto, abyste si mohli opravdu pohovět v pohodlné poloze a nechat se příjemně masírovat s oporou, a to jak v sedě, tak v leže.

Ergonomický design dokonale sedí na krku, ale je možné masírovat i již zmíněná záda, také lýtka nebo stehna, při jemném tlaku i břicho. Masážní hlavice jsou všité do měkké a robustní síťky, což umožňuje jejich volný pohyb oběma směry a správný styl masáže.

Uživatelé si jej chválí

Uživatelé chválí bytelnost přístroje, možnost tepelné funkce a také všestrannost využití na různé části těla. Nutno ale dodat, že manuál je jen v angličtině a v němčině, takže si musíte vystačit s obrázky. Naštěstí nejde o nijak složité ovládání, na které byste nepřešli třeba metodou pokus – omyl.  Symboly na tlačítkách totiž znázorňují jejich funkce více než jasně.

Pozitivem je i prodloužená tříletá záruka, která ukazuje, že si výrobce věří, že ví, že produkt byl vyroben tak, aby opravdu vydržel. Obchod Electronic.star dodává výrobky vlastní značky Klarstein, kterou jinde v online obchodní síti nenajdete.