Pokud čekáte miminko a chcete mít záležitost s kočárkem vyřešenu najednou, je nejlepší variantou sáhnout po kočárku kombinovaném. Ten totiž pokryje vše, co potřebujete na přemísťování dítěte po celou dobu, než bude schopno se poměrně rychle přemisťovat samo. Ale už v tomto kočárku bude dítě součástí luxusního a dynamického prostředí.

Začnete hlubokou korbičkou, která je vybavena také nánožníkem (ten je napojitelný i na autosedačku). Dokoupit lze luxusní fusak do kočárku, který neprofoukne, ale zároveň propouští pot ven. Korbička má polohovatelnou boudičku, abyste s miminkem mohli v kočárku lépe manipulovat. Hluboká korbička je zespod vybavena oblými podstavci, proto s ní můžete dítě houpat, když ji položíte na zem. Je kvalitně polstrovaná, takže pro miminko velmi pohodlná.

I hluboká korbička má nastavitelný sklon zádové opěrky, konkrétně jde o 3 polohy. Je vybavena i madlem pro jednoduché přenášení.

Ve stejné době, kdy používáte zejména hlubokou korbičku, jistě využijete i možnost nasadit na podvozek autosedačku. Autosedačka, která je součástí tohoto setu, je ve váhové skupině 0-13 kg. Je u ní velmi dbáno na ochranu proti bočnímu nárazu a má pečlivě nastavenou ergonomii pro spánek dítěte a jeho celkové pohodlí. Na autosedačku lze nasadit i sluneční stříšku.

Lze také dokoupit základnu pro uchycení autosedačky v automobilu. Ta velmi usnadňuje manipulaci se sedačkou v autě. Nemusíte neustále upevňovat pásy – těmi jste upevnili základnu, autosedačku do ní budete jen přicvakávat a zase z ní vycvakávat. Madlo hluboké kerbičky i autosedačky je polohovatelné.

Pokud do obchodu jezdíte autem, jde o promyšlený a hlavně rychlý a pohodlný způsob, jak dostat dítě z auta na kočár, v obchodě velmi skladní, poté zase pohodlně dostat dítě z kočáru do auta. Za celou dobu s ním nemusíte nijak manipulovat, proto může krásně spinkat a vy si zatím pohodlně nakoupíte.

Autosedačka má dvě vnitřní polstrování tak, aby byla pohodlná miminku malinkému, ale později i batoleti s váhou přes 10 kg. Tomu už jedno vnitřní polstrování prostě vyndáte. Získáte tím v autosedačce více místa.

Velkou výhodou přípojné autosedačky je také fakt, že když do auta dáváte jen podvozek, zbyde vám mnohem více místa na nákup. Podvozek je navíc velmi lehký, protože je vyroben z hliníku. Podvozek se složí do elegantního a kompaktního tvaru, který navíc má úchyty k přenosu, takže ho do kufru i pohodlně dostanete.

Součástí kočárku je i nákupní koš, kočárová taška, univerzální pláštěnka, kterou lze použít pro hlubokou korbu, sportovní sedák i podvozek s autosedačkou, hrazda na sportovní korbičku.

Kola kočárku jsou nafukovací, takže se s nimi můžete velmi pohodlně pohybovat po městě, ale i jinde v terénu. A kola jsou pouze tři, ale toho si nelze nevšimnout hned při prvním pohledu na obrázek. Díky umístění těžiště kočárku jsou i tři kola dostatečně bezpečná pro miminko, batole i doprovod. Navíc je manipulace s nimi mnohem jednodušší a lehčí. Přední kolo je zcela otočné, ale lze jej i zaaretovat. Brzda i odpružení konstrukce mají centrální provedení.

Až miminko trochu odroste, oceníte sportovní korbičku, ke které je také nánožník proti chladu. Do sportovní korbičky ale už dítěti pořiďte kočárkovou obuv, přestože ještě nechodí. Sportovní korbička má polohovatelnou stříšku, která dokáže zaclonit někdy dost nepříjemné sluníčko. Je vybavena také odvětráváním. Opěrka i podnožka jsou polohovatelné, takže dítě může v kočárku pohodlně spát i sedět. Podnožka navíc má protiskluzový povrch.

Sportovní sedátko kočárku může směřovat jak pro, tak proti směru jízdy. Tím je zjednodušen jednak boj proti slunečním paprskům a jednak momenty, kdy se dítku zasteskne po maminčině tváři.

Celá konstrukce je vybavena systémy VIA VAI a QUICKY. Systém VIA VAI slouží k tomu, abyste jednoduchým způsobem odstranili sportovní korbu z kostry kočárku a připravili jej díky tomu na instalaci hluboké korby nebo autosedačky.

Ale pozor, sportovní korba může na kočáru zůstat – a jen na ni pomocí systému QUICKY připevníte korbu hlubokou nebo autosedačku. Takže sportovní korbu nemusíte nikde doma skladovat a nebude vám zabírat tolik vzácný úložný prostor v bytě.

Hmotnost celého kočárku je necelých 14 kg. Samotný podvozek, se kterým budete manipulovat při vkládání do kufru auta, váží něco přes 9 kg. Ke složení konstrukce stačí jedno šlápnutí na pojistku a samotné sklopení. Lze pak dosložit i tím, že se vycvaknou kolečka a ještě zploští celá konstrukce.