Chcete mít v kanceláři nebo v pracovně Havaj? Není problém! Kancelářské křeslo Antres Hawaii vám ji zajistí. A to nejen svým názvem, ale i poskytnutým pohodlím. Křeslo je vyrobené z kvalitních materiálů a je ergonomicky tvarované.

Hlavní předností kancelářského křesla HAWAI je právě to, jak jeho tvůrci dokázali účinně skloubit maximální pohodlí s věcnou ergonomií. Výsledek dovoluje i celodenní sezení bez větších náznaků únavy. Ergonomicky tvarovaný opěrák i měkký sedák příjemně obejmou vaše tělo a dovolí vám tak věnovat se své práci, aniž byste museli řešit bolesti zad nebo tlak do nohou během sezení.

Dotykové části křesla Antres Hawaii jsou vyrobeny z jakostní hovězí kůže. A ty ostatní části křesla jsou čalouněny takzvanou ekokůže – tedy bavlnou potaženou polyuretanovým materiálem. Čalouněné jsou i područky, nejen samotný sedák s opěrkou. A když jsme u opěrky, zmiňme také, že v oblasti pod hlavou je vybavená širokým polštářem, který slouží právě jako účinná, měkká a na dotyk velmi příjemná opěrka hlavy.

Kancelářské křeslo Antres Hawaii vám nabídne také houpací mechanismus s aretací v základní poloze a též s nastavitelnou silou protiváhy. Takže se o něj s klidem může nejen drobná žena, ale i urostlý muž a křeslo se pod ním (při správném nastavení protiváhy) nepoloží.

Kancelářské křeslo Antres Hawaii je přitom konstruované až pro hmotnost 120 kg. A to i přes to, že je postaveno na celoplastové bázi. Tedy celé křeslo je vyrobeno z plastů a čalounících materiálů. Područky pohyblivé, respektive výškově nastavitelné nejsou. Ale jsou ergonomicky zakřivené právě proto, aby si na nich paže pohodlně odpočinuly.

Samozřejmé je i výškové nastavení sedáku, které má rozmezí celých 9 cm. Konkrétně se jedná o výšky sedáku od 44 do 52 cm. Hvězdice ve spodní části konstrukce má pět ramen a je osazena kolečky.

Celkové rozměry křesla jsou: celková výška 110 – 119 cm, šířka 70,5 cm, hloubka sedáku 50 cm a výška sedáku 44 – 52 cm. Křeslo je dostupné pouze v černé barvě, jiné barevné provedení výrobce momentálně nenabízí, a to dokonce ani v přírodní barvě kůže.