Kancelářská židle v černé barvě s područkami KA-M04 BK je pohodlnou kancelářskou židlí střední kvality i ceny. Je dobrá pro pravidelné sezení u počítače nebo u pracovního stolu pro lidi s malou, s vyšší a dokonce i s mohutnější postavou, ale s nutným střídáním s jinými činnostmi. Její ergonomie není propracovaná na celodenní sezení. Nicméně, pokud sedíte u stolu nebo PC jen několik hodin denně, bude vám kancelářská židle v černé barvě s područkami KA-M04 BK dobrým pomocníkem.

Pohodlné sezení

Kancelářská židle v černé barvě s područkami KA-M04 BK vás jistě překvapí pohodlným sezením. Pohodlí zajistí nejen měkčí podsedák, ale i prodyšný opěrák s černým plastovým rámem, potažený pevně vypnutou prodyšnou síťovinou v černé barvě. Opěrák zad má dvě poloviny, ta spodní tvoří pasivní opěrku zad.

Výška opěráku se dá nastavit podle potřeby, což posouvá tuto kancelářskou židli na vyšší úroveň využitelnosti. Opěrka hlavy nesmí chybět. Židle má prodyšnou, výškově nastavitelnou a polohovatelnou opěrku hlavy. Ta je potažena černou síťovinou a při odpočinku nebo rozjímání podrží hlavu ve všech směrech.

Prodyšná, unese až 130 kg

Sedák kancelářské židle v černé barvě s područkami KA-M04 BK má také prodyšné potažení, výškově nastavitelný je samozřejmě také. Je vyroben ze studené pěny, což zvyšuje pohodlí při sezení. Jeho výška může být v rozmezí 48 – 53 cm. Celková výška židle je pak 118 – 126 cm. A hloubka sedu je dost velkých 50 cm. Nosnost židle je 130 kg, takže z toho je jasně znát, že se nejedná o židli pouze pro menší postavy. Sedák je možné posouvat vpřed i vzad, takže se jeho hloubka mění podle potřeby, aby se o opěrku mohli opřít i lidé nižšího vzrůstu.

Důležité jsou i područky. Ruce si můžete pohodlně opřít o plastové područky černé barvy, mají širokou a měkčenou opěrnou plochou. Jejich velkou výhodou je výšková nastavitelnost i polohovatelnost pro větší pohodlí.

Plynový píst

Výšku sedáku udržuje kvalitní plynový píst. Další technologií je zde opatření synchronním mechanismem s aretací ve třech polohách. Nastavit lze tuhost pohupu opěrky zad, a to pomocí velkého aretačního šroubu, který je umístěn pod sedákem.

Kancelářská židle v černé barvě s područkami KA-M04 BK má kvalitní kříž z tvrzeného plastu s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Možná se však vyplatí rovnou koupit kovová kolečka, a to zejména když máte plovoucí podlahu nebo jiný tvrdší materiál.

V nabídce jsou různé barvy

Kancelářská židle s područkami KA-M04 BK je dodávána i v jiných barvách, nejčastěji v modré, červené nebo zelené variantě. Celková hmotnost židle je 22 kg. Šířka židle je 66 cm a její hloubka pak 64 cm. Výšku jsme zmínili již dříve, 118 – 126 cm.