Vhodná kancelářská židle za rozumnou cenu je například i židle Halmar Tony. Je k mání v několika barevných provedeních, konkrétně v barvě černé, červené, modré, fialové a zelené. Díky široké nabídce barev jistě vyberete tu správnou židli do designu vaší kanceláře anebo pracovny, případně koutu v obýváku, který máte vyhrazen pro stůl, počítač a tu správnou kancelářskou židli k němu.

Křeslo je nejen moderní, ale i vyrobené z kvalitních materiálů. Konstrukce je kovová, na ní je nasazeno plastové křeslo. Područky jsou také plastové, ale část jejich podpěry je kovová.

Když už jsme u těch materiálů, tak se zmiňme, že opěrák je potažen síťovinou. Opěrák kopíruje tvar vašich zad a díky síťovině se skvěle přizpůsobí. A zajistí vám pohodlné sezení. Sedací část židle je potažena membránovou tkaninou, která zajistí odvod přebytečného tepla a také případného potu. Ze židle tedy nebudete vstávat s pocitem přilepeného oblečení na opoceném pozadí.

Židle je opatřena tzv. mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Pohyb nahoru i dolů je díky němu plynulý a snadný. Výšková stavitelnost je 10 cm. A je zde doplněna o možnost volného houpání či naopak blokace ve vertikální poloze, a to dokonce na úrovni, kterou si sami zvolíte.

Područky židle jsou ergonomicky nakloněny dopředu tak, aby i vaše paže si mohly čas od času odpočinout.

Křeslo není přehnaně mohutné, ale unese i poměrně vzrostlého člověka. Posuďte sami: šířka sedáku 58 cm, hloubka sedáku 56 cm, výška 92 – 102 cm, výška sedáku 47 – 57 cm a nosnost 100 kg. Pokud si toto křeslo budete objednávat, je nutné počítat s tím, že vám bude dodáno v demontu, tedy v rozloženém stavu. A budete si jej muset sami sestavit.

Jde však o jednoduchý proces, návod na sestavení je také pochopitelný. Dokonce je dodáván formou stažitelných obrázků. Takže si jej otevřete v mobilu a budete postupovat obrázek za obrázkem. Jako v legu…