Chcete do kanceláře moderní a pohodlnou kancelářskou židli s futuristickým designem? Zaujmout vás může Kancelářská židle Genesis halmar, v černém provedení. Kancelářská židle Genesis je k nalezení i jako kancelářské křeslo, ale ve výsledném efektu je zcela fuk, zda ji koupíte jako židli nebo křeslo.

Ekokůže?

Jediné, co je nutné řádně zvážit, je čalounění, které je dělané z ekokůže. Ta zdaleka nemá vlastnosti pravé kůže, ale na druhou stranu je nutno dodat, že materiál pro čalounění této židle byl vybrán mezi těmi nejkvalitnějšími.

Kancelářská židle Genesis má klasickou chromovanou základnu ve tvaru pětiramenného kříže. Ta je osazena kvalitními kolečky jak pro měkké podlahy a koberce, tak také pro podlahy plovoucí. Oceníte polstrování židle z paměťové pěny, které dodá pohodlí i ergonomičnost.

Nic moc nenastavíte

Tím však bohužel ergonomie končí. Kancelářská židle Genesis sice má krásné chromované područky a pohodlnou opěrku zad, ale nic z toho není nastavitelného. Jediné, s čím můžete hýbat, je výška sedáku. Ale jeho poloha vůči opěrce zad je neměnná.

Proto pokud jste menší postavy, záda si neopřete pohodlně. A pokud jste naopak velmi vysocí, budete mít sedákem podepřenu jen část stehen, což také není v pořádku. Stejný rozpor je u opěrky hlavy, která bude vysoko pro menší lidi a nízko pro lidi s vyšší postavou.

Unese až 120 kg

Kancelářská židle Genesis má celkovou hmotnost 18 kg, takže je odlehčená a pohodlná na přesouvání po místnosti. Celkově však unese 120 kg, což je dostatečná nosnost pro většinu lidí. Celková výška židle je: 113 – 125 cm, celková šířka sedáku je: 64 cm a celková (a neměnná) hloubka sedáku je: 50 cm, celková hloubka židle pak 60 cm. No a výška sedáku se dá nastavit od 41 do 53 cm.

Regulace výšky sedáku je zajištěna klasickým plynovým pístem. Kancelářská židle Genesis černá Halmar je určena lidem středně vysoké postavy, kteří nemají ve zvyku trávit celou pracovní dobu u stolu nebo u PC. K celodennímu použití židle určená není, a to jak z důvodu čalounění ekokůží, tak nedostatkem ergonomie.

Dodá styl a energičnost

Na druhou stranu je nutné říct, že kancelářská židle Genesis černá Halmar dodá kanceláři styl a energičnost. Design tohoto křesla je nadčasový, strohý, ale přesto líbivý.