Značka Remington pokračuje ve svém vítězném tažení světem českých obchodů s elektronikou, které mají v nabídce i fény. Po velkém úspěchu modelu Remington D3010 Power Dry 2000 je jedničkou na trhu nový model, Remington D5219 Your Style Dryer Kit. Byl v mnoha ohledech zdokonalen, přesto zůstává s cenou opravdu nízko.

Vyšší příkon

Fénu Remington D5219 Your Style Dryer Kit byl zejména navýšen příkon, a to na 2 400 W. Řadí se tedy vedle fénů známých značek, které jsou však i násobně dražší. Do vínku dostal tento model i další nástavec. Ale pojďme se na něj podívat podrobněji.

Fén Remington D5219 Your Style Dryer Kit je výkonným vysoušečem, který je dodáván ve více barvách. Ty jsou příjemně ženské, tak také ostřílená klasika. Na první pohled zaujme jednoduchým, avšak elegantním designem. Skvělou vychytávkou je očko na zavěšení v koupelně. Už u předchozího modelu si uživatelé chválili dlouhou šňůru. A výrobce si vzal pochvaly k srdci – dlouhou šňůru zachoval i u novějších fénů, včetně tohoto.

Lepší generátor iontů

Generátor iontů se také dočkal vylepšení, nyní jich zvládne vyrobit až o 90 procent více než u předchozích modelů. Takže díky iontům můžete mít méně krepaté vlasy, které se budou více lesknout. Díky iontům fén nepřesušuje vlasy. A jestliže je máte vlnité, vystačí vám fén i místo žehličky. Stačí použít nástavec ke koncentraci proudění vzduchu, tedy koncentrátor – a hladký účes bude na světě.

Fén Remington D5219 Your Style Dryer Kit však nabídne ještě další dva nástavce, a tím je difuzér sloužící pro přidání ostrosti a pružnosti přírodním vlasovým vlnám, pak ještě tzv. „Root Boost“, který byl navržen pro dosažení dech beroucího objemu. Nutno však dodat, že některým uživatelkám se s ním hůře pracuje. Je přece jen potřeba se více zaměřit na video návod nebo recenze, kde dostanete spoustu tipů, jak s fénem zacházet pro co nejlepší výsledky. Na konci nezapomínejte na studenou vlnu k zafixování účesu. Tady narazíme na jednu nepříjemnost – tlačítko pro studený vzduch se musí držet.

3 teploty a 2 rychlosti

Fén Remington D5219 Your Style Dryer Kit také nabídne 3 teploty a dvě rychlosti, stejně jako jeho úspěšný předchůdce. Maximální rychlost, kterou je vzduch vyháněn ven z fénu, dosahuje 85 km / h.

Důležitá je tříletá záruka s možností jejího prodloužení o rok, když se s fénem zaregistrujete na webovkách výrobce. Fén se dá snadno čistit od nasátých nečistot, a to díky odnímatelné mřížce. I novému modelu zůstala vyšší hlučnost, přece jen je vyroben z levnějších materiálů, které nemají tak velkou schopnost tlumení zvuku.

Jestliže ale nepotřebujete vyloženě tichý fén, abyste nebudili ostatní členy domácnosti, když se fénujete brzy ráno či naopak pozdě večer, bude Remington D5219 Your Style Dryer Kit vynikající volbou v poměru ceny a výkonu, ale také v designu či v možnostech využití nástavců. I prodloužená záruka na čtyři roky je silným argumentem pro pořízení tohoto modelu.

Počítejte s většími rozměry

Jen pozor, fén je větší, nejde o výrobek určený na cesty. Váží 800 g. Dobře padne do rukou pravákům i levákům. Ale ovládání jde malinko ztuha, takže třeba menší děti si s ním asi samy neporadí. Na druhou stranu, fén není hračka, takže je spíše dobře, že u jeho použití musí asistovat dospělá osoba nebo odrostlejší člen domácnosti.