Levný, ale účinný

Chcete si odstraňovat chloupky epilátorem, tedy metodou vytrhávání, ale hledáte jen základní přístroj bez zbytečně velkého a drahého příslušenství? Zajímavou variantou pro řešení tohoto hledání může být základní model epilátoru od Philips, a to epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00.

Vzhledem k tomu, že jde o vytrhávání, můžete odstranit chloupky i na čtyři týdny dopředu. A to není zrovna málo. Navíc budou chloupky časem i méně růst, takže každá další epilace bude znamenat vytrhávání méně a méně chloupků.

Už od 0,5 mm

Pinzety epilátoru Philips Satinelle Essential HP6420/00 dokáží zachytit i chloupky dlouhé jen 0,5 mm. Ale počítejte s tím, že velmi jemné chloupky spíše přetrhne než vytrhne i s kořínkem, ovšem to je obecně problém všech epilátorů. Nicméně hlavní ochlupení bude s tímto epilátorem vždy dobře odstraněno.

Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 má snadnou údržbu, epilační hlavu totiž můžete omýt pod vodou (ale pozor, pouze hlavu, která je z přístroje snímatelná, samotný strojek vodotěsný není). Navíc, pokud nechcete právě omývat nebo k tomu ani nemáte příležitost, můžete hlavu vyčistit kartáčkem, který je součástí balení.

Rychlá práce

Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 umí pracovat poměrně rychle, takže pokožku tolik netahá. Ale musíte ji držet řádně napnutou, aby nedocházelo k jejímu skřípnutí do pinzet. K dispozici jsou dvě rychlosti vytrhávání, abyste mohli proces přizpůsobit potřebám každého ošetřovaného místa na těle.

Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 je celkem malý, a tak se s ním bude i pohodlně manipulovat. Rukojeť je navíc ergonomicky tvarovaná, takže padne do ruky přesně tak, jak potřebujete, a to pod všemi úhly, ve kterých ji budete držet. Manévrování s epilátorem je vždy snadné.

Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 má hlavu s 20 pinzetami, což je dost pro celkem široký záběr a urychlení práce s epilátorem. Bohužel je možné jej používat jen s připojením do elektrické sítě, takže na výlety do přírody jej s sebou nevezmete.

Bez nazvedávání a bez masáže, ale zato levný

Vzhledem k tomu, že jde o základní model, nemůžete očekávat ani systém nazvedávání chloupků nebo masáž pokožky během epilace. Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 je však k dispozici za velmi nízkou cenu, takže je nutné dát proti sobě právě cenu a výkon. Nehledejte tu ani světýlko k osvětlení pokožky, které pomáhá rozeznat, zda byly uchopeny všechny chloupky a zda je epilace dokonalá.

Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 je drobný a elegantní bílý epilátor s růžovými prvky, takže už jen designem je určen zejména ženám. Chybí v něm ale například i možnost namrazení hlavy, které pomáhá s odvedením pozornosti od bolesti z vytrhávání. Pokud byste chtěli jakoukoliv funkci navíc, než je jen pouhé vytrhávání chloupků, je nutné se poohlédnout po modelu vyšší řady s větší výbavou.

Uživatelky si stěžují na hluk a přímý kontakt s kůží

Podle ohlasů uživatelek jde také o poměrně hlučný přístroj, protože v základním modelu není snaha o odhlučnění. Ale uživatelky si epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 chválí proto, že vytrhá opravdu skoro všechny chloupky. Ale za cenu, že strojek nenatahuje pokožku, to musíte zvládnout vy sami. Navíc je pokožka po epilaci i mírně poškrábaná, právě proto, že tu není žádný nástavec a strojek je přímo v kontaktu s kůží. Nejde podle uživatelek o velké poškrábání, jen o ne zcela příjemný pocit.

Epilace s tímto přístrojem trvá poměrně dlouho, proto je nutné si pro ni vyhradit dostatek času. Ale efekt oholení vydrží delší dobu než se žiletkou. Epilátor Philips Satinelle Essential HP6420/00 je však základním modelem, i bez taštičky na uložení, pokud chcete kamkoliv cestovat nebo jej jen tak nepokládat do police. Doporučuje se neskladovat v koupelně, ale na suchém místě, tedy například v ložnici nebo v pokoji.