Stojíte o nejrychlejší a nejpřesnější epilátor od značky Braun? Je jím v současnosti epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW. Díky němu budete mít hladce oholeno, kdykoliv budete potřebovat. Pokožka navíc vydrží hladká dokonce až 4 týdny, což rozhodně není k zahození. Epilační hlava tohoto epilátoru je o 40 procent širší, což zajistí opravdu rychlou práci. Epilační hlava totiž na jeden tah zachytí mnohem více chloupků. Tím se i rozprostře vnímání bolesti z epilace, což zase přispěje k většímu úspěchu.

Je vodotěsný, takže i do sprchy

Vosk je sice zajímavým způsobem epilace, ale je důležité vědět, že epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW zachytí i kratší a jemnější chloupky, než dokáže vosk. Navíc je přístroj vodotěsný, takže si ho bez obav můžete vzít i s sebou do sprchy.

Průlomová technologie pinzet MicroGrip je tím, co dělá z epilátoru Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW tak dobře epilující přístroj. Zachytává chloupky i s kořínky, a to dokonce při velikost chloupků již od 0,5 mm. Aby nebyla epilace jen čirým utrpením, provádí během ní přístroj vysokofrekvenční masáž pokožky. To znamená, že pokožku během epilace stimuluje a omezuje tak i pocit tahání. Když k tomu přidáte ještě možnost použití ve sprše, kde si na holená místa pustíte chladnější vodu, je výsledné zmenšení nepohodlí opravdu účinné.

Náklan zvyšuje účinnost

Pokožka není nikdy zcela rovná, pokrývá celé tělo, a tak je podle jeho tvaru také „zahnutá“. S tím bojuje výkyvná hlava epilátoru Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW, takže díky náklonu o 30 stupňů zachytí všechny chloupky ve všech konturách těla. Epilátor tak bude vždy v potřebné poloze, aby mohlo být dosaženo nejlepšího výsledku v co nejkratším čase.

Se zakoupením epilátoru Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW nepořizujete jen samotný epilátor, ale rovnou celou sadu, ve které 6 doplňků pro vaši domácí péči o hladkou pleť. Jmenujme nástavec na obličej, který umožní odstranění chloupků v obličeji, dále nástavec pro kontakt s pokožkou, který je pro změnu optimální pro epilaci citlivých oblastí. Pak tu bude i hlava holicího strojku – ta epilátor promění ve funkční holicí strojek použitelný na jakékoliv části těla, kde chloupky prostě nechcete trhat.

Zastřihujete v oblasti bikin?

Pro rafinované střihy v oblasti bikin se jistě bude hodit zastřihovací nástavec na hlavu holicího strojku, jak už jsme naznačili, ten využijete k zastřihnutí chloupků. Epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW  je v nespodní řadě vybaven měkkým pouzdrem, nabíjecím stojánkem, nabíječkou a nepostradatelným kartáčkem na čištění.

Abyste mohli chloupky vždy dobře vidět, můžete si na ně dokonce i posvítit. Osvětlení Smartlight vám v průběhu epilace posvítí právě i na ty nejjemnější chloupky, aby epilování neunikl ani jeden z nich. Hodit se bude i nastavitelná rychlost epilace, kde jsou na výběr dva stupně – šetrný a běžný.

Na baterie

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW je poháněn vestavěnou baterií, takže je po dobití použitelný kdekoliv a kdykoliv. Poměr nabíjení a provozu je cirka hodina nabíjení ku 40 minutám provozu. Někteří prodejci nabízejí záruku vrácení peněz na 60 dní, pokud byste s přístrojem nebyli ve výsledku spokojeni.

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 Wet/Dry NEW je doporučován i odborníky k šetrnému odstranění chloupků na delší období. Dobře padne do ruky, protože jeho rozměry jsou následující (š x v x h): 3,5 cm x 16 cm x 6,5 cm.

Jak to vidí uživatelky?

Doporučení dávají i uživatelky přístroje, epilace s ním sice není zrovna bezbolestná, ale to v případě vytrhávání chloupků bezbolestně prostě nejde. Méně husté ochlupení je oholeno brzy a s menší bolestí, hustší porosty se musejí prostě vydržet. Jemné chloupky však strojek spíše přetrhne, než vytrhne. A podle uživatelek je velmi důležité zachovávat dokonale napnutou kůži, protože jinak ji strojek skřípne do pinzet. Naštěstí je naprogramován tak, že pokud kůži skřípne, hned nato se vypne.

Kdo má bujné ochlupení, tomu epilace na dlouhé oholení nevydrží, musel by epilátor používat každý třetí den. Kdo má ochlupení málo, bude s holením vytrhávacími pinzetami spokojen. Pro bujné ochlupení se mnohem více hodí klasický holicí strojek bez vytrhávání, který si dokáže chloupek mírně povytáhnout a oholit jej pod úrovní kůže. Ten vezme opravdu všechny chloupky. Po pinzetách podle ohlasů uživatelek totiž vždy něco zůstane.

Nástavec na obličejovou epilaci není uživatelkami příliš chválen. Za cenu výrobku by se hodilo i kožené nebo koženkové pouzdro, případně plastový obal. Současný přiložený látkový pytlíček totiž neposkytne žádnou ochranu, a to ani hygienickou, která by byla, vzhledem k chybějícím krytům, potřeba.