Pokud se obáváte elektrického zubního kartáčku, že byste s ním čištění nezvládli nebo že si s ním budete poškozovat dásně, tedy odsouvat si je od krčků, ale přece jen byste elektrický kartáček rádi používali, můžete se pokusit svěřit se do rukou, tedy do štětin, elektrického zubního kartáčku Oral-B Genius 9000 Rose Gold. Poskytne vám totiž možnost intuitivního čištění tak, jak doporučují zubní lékaři.

Elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold dokáže odstranit mnohem více zubního plaku než kterýkoliv kartáček manuální. A ani ho nemusíte nijak často nabíjet. Na jedno nabití se totiž bude o vaše zuby starat až 12 dní.

Elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold má funkci detekce pozice, díky které zajistí 100 % pokrytí čištění zubů. Má navíc i leštící vložku pro bělejší zuby. Nastavit si na něm můžete 6 režimů čištění. A ve výbavě jsou 4 vyměnitelné hlavice, které mají každá svou specializaci.

Díky konstrukci a způsobu pohybu hlavice, i díky jemným štětinám umí elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold vyčistit zuby jemně, ale dokonale. Kulatá hlava se přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubu. A dosáhne na celý jeho povrch. Tím si zajistíte zdravější dásně, protože nebudou neustále napadány bakteriemi zubního plaku.

Kartáček umí detekovat svou polohu. Tu sdělí vašemu telefonu, takže si můžete průběžně kontrolovat, že jste vyčistili opravdu vše. Žádné místo ve vašich ústech pak díky tomu nezůstane neošetřené.

Díky čemu je výsledek čištění, které poskytuje elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold, tak dobrý? Je to díky faktu, že kartáček byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři. Všechny čtyři hlavice jsou výsledkem spolupráce výrobce se zubními lékaři. Leštící hlava zbaví vaše zuby běžných každodenních skvrn od vína, kávy, tabáku nebo i ovoce, džusů a podobně.

Baterii kartáčku nabijete pohodlně v cestovním pouzdru. To je samozřejmě také součástí balení. A díky micro USB konektoru je možné v pouzdru nabíjet také mobilní telefon nebo jakékoliv další zařízení, které na micro USB můžete napojit.

Na kartáček není nutné nijak výrazně tlačit. Dokonce mnohem méně než na manuální zubní kartáček. I přes to budou vaše zuby dokonale vyčištěné. Doba čištění se může dokonce i zkrátit, protože kartáček pracuje opravdu efektivně.

Hlavice kartáčků jsou osazeny jemnými a zkosenými vlákny. Díky tomu se dostanou i do problematických mezizubních prostor. Navíc nabízí elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold celých šest režimů čištění. Režimy najdete a nastavíte přímo na kartáčku, kde jsou podsvíceny jemnými indikátory. Navíc každý z režimů vyžaduje jiný tlak na zuby. Abyste vždy tlačili správně, je tu indikátor tlaku. Ten vás upozorní, jakmile překonáte maximální doporučený tlak na zuby. Díky tomu se snadno a rychle naučíte správnou technologii čištění zubů, kterou nabízí elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 9000 Rose Gold

Ale zpět k čisticím programům. Již jsme zmínili, že je jich celkem šest. Velké množství programů umožní snadnější dosažení výsledků, které uživatelé požadují. Každý má jiné zuby, jiné dásně. A proto každý potřebuje jinou kombinaci postupů péče o ně. Konkrétně jde o těchto šest programů: Klasické čištění, hloubkové čištění, jemné čištění pro uživatele s citlivými zuby i dásněmi, čištění určené k bělení zubů, speciální program k péči o dásně a ještě speciální program pro čištění jazyka (na ten totiž spousta lidí naprosto zapomíná.

Kartáček také disponuje časovačem, který odpočítává 4 x 30 vteřin. To proto, abyste si mohli dobře rozvrhnout čištění celých úst, aby se na každou část dostala stejně detailní péče. Nabíjení je samozřejmě bezdrátové, aby kartáček splnil vysoké nároky na bezpečnost v koupelně v souvislosti s použitím elektrického přístroje ve vlhkém prostředí.

Součástí balení je také držák na chytrý telefon, abyste mohli snadno sledovat postup v čištění vašich zubů, dásní a jazyka.