Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 / 04 je sonický elektrický dětský zubní kartáček s Bluetooth připojením na interaktivní aplikaci ve smart zařízení. To znamená, že nejenže je mnohem účinnější v čištění zubů, ale také umožní dětem zábavné čištění díky interakci s aplikací, díky níž si děti čistí zuby lépe a déle.

Kartáček nabídne dvě základní identity čištění – nízkou pro děti od 3 let. A vyšší pro sedmileté a starší děti. Jemné a účinné čistění je zajištěno pomocí systémů KidTimer and KidPacer. V balení je samotný elektrický sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids HX6322 / 04, dvě hlavice – jedna standard pro děti nad 7 let a druhá mini pro děti od tří let. K tomu samozřejmě nabíječka. A jako bonus i 8 výměnných samolepek, kterými si mohou děti vylepšit svůj kartáček.

Rodiče dětí, které používají elektrický sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids HX6322 / 04, si jej velmi chválí. Děti čištění zubů baví, těší se na něj a rozhodně ho už neodfláknou. Technologie Bluetooth totiž propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo na tabletu.

Aplikace je navržena tak, aby motivovala děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění zubů. Formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. A díky tomu si děti hned od útlého věku pěstují zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

Každé čištění začíná jednoduchými pokyny formou obrázků. Ty dítěti ukazují, jak to dělat správně. Aplikace pak monitoruje každé čištění zubů vašeho dítěte a i jeho délku. Proto máte stále dokonalý přehled o výsledcích.

Ústředním hrdinou aplikace k čištění zubů kartáčkem Philips Sonicare for Kids HX6322 / 04 je postavička Sparkly, který má čisté zuby opravdu rád. Děti se v aplikaci starají o Sparklyho. Zároveň je motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe, po celý správný interval čištění. A vždycky, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější. Ale to není jediná odměna za čištění zubů. Děti mohou po zdárném čištění odemykat příslušenství a upravit si Sparklyho. Nebo pro něj dostat a dát mu zdravé jídlo, které on má tolik rád. Rodiče navíc mají úžasnou motivační možnost: doplnit do aplikace vlastní odměny podle toho, co o svém dítěti vědí.

Když děti s čištěním začínají, můžete vy, rodiče, snadno pomáhat. Design kartáčku je totiž navržen tak, aby ho mohlo držet jak dítě, tak zároveň i rodič. Aplikace dětem nabídne senzační odměny za úspěšné čištění. Ale i když děti odrostou a aplikaci už nepoužívají, kartáček stále sleduje dobu čištění zubů.

Na jaké bázi kartáček funguje? Kartáček generuje dynamický čistící účinek. To znamená, že svou činností rozhýbe tekutinu s pastou na zuby a tím způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Kartáčková hlavice je navíc pogumovaná, aby se chránil mladý dětský chrup.

Frekvence čištění elektrickým sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare for Kids HX6322 / 04 je až 31 tisíc stěrů za minutu. Baterie vydrží na jedno nabití až tři týdny. Přitom stav baterie je stále zobrazován indikátorem. Kartáček má osvětlený displej a pogumovanou rukojeť, která nebude v ruce klouzat. Design je tenký a ergonomický pro dětskou ručku.

Kartáček je kompatibilní se systémy iOS: iPhone 4S nebo vyšší, iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7. A také se systémy Android: telefony Android, tablety s funkcí Bluetooth 4.0.