Klarstein se zaměřuje na vychytávky do kuchyně a vůbec do celé domácnosti i na zahradu, což je třeba v oblasti grilů velmi dobře znát. Jsou poměrně vychytané a přizpůsobitelné tomu, co zrovna potřebujete. Elektrický gril Klarstein Grillpot stolní i stojící je toho důkazem. Můžete ho totiž dát na stůl, když grilujete doma. Anebo na stojan a grilovat s ním venku, když je počasí. Snadno ho přemístíte, takže i když se počasí najednou zkazí, prostě dáte gril tam, kde do něj nebude pršet nebo silně foukat.

Výkon 1 600 W

Elektrický gril Klarstein Grillpot stolní i stojící nabídne grilovací plochu s průměrem 40 cm. Při výkonu 1600 W a pěti stupních zahřívání budete mít spoustu možností, jak grilovat, rozpékat pečivo nebo pomaličku dusit zeleninu či smažit hranolky v kastrůlku, který se na gril dá postavit. Hrnec je přímo součástí výbavy a přímo v té velikosti, na kterou je část plochy grilu přizpůsobena.

Elektrický gril Klarstein Grillpot stolní i stojící má vlastní kryt s integrovaným teploměrem, takže vždycky budete vědět, jak to uvnitř grilu zrovna vypadá. Kryt má vlastní robustní plastové víko, aby se snadno bral. A na gril můžete kryt zavěsit z boční strany, takže ho nemusíte pokládat na podložku a pak zase složitě brát, když je tělo krytu rozpálené.

Postavíte sem i hrnec

Hrnec můžete také použít na svařené víno, na punč. A ve stolní variantě grilu třeba na fritované fondue. Aby se v hrnci daly smažit hranolky, které jsou součástí dobrého grilování, je v balení také fritovací koš s rukojetí. Do hrnce dáte olej a do koše hranolky. Díky regulaci výkonu máte jistotu, při jaké teplotě se hranolky smaží. Průměr hrnce je 24 cm a jeho objem je praktických 4,5 litru.

Okrouhlá plocha připravená na grilu pro hrnec se dá využít i jinak. Perfektně se v ní totiž dělají palačinky nebo omelety, ale také tortilly. Její průměr je 24 cm, což je akorát pro všechny vaše ploché produkty. Plocha grilu, i pod hrnce, je samozřejmě nepřilnavá. A nechybí tu ani vypouštěcí otvor, který shromažďuje přebytečný tuk a olej v odkapávací misce.

Bude snadné grilovat kdekoliv

Elektrický gril Klarstein Grillpot stolní i stojící má stojan, který je pevný, snadno přenositelný. A přidá grilu pohodlnou odkládací plochu. Proto bude snadné grilovat všude, kde si vzpomenete, vystačíte si totiž jen s grilem a elektrickou zásuvkou. Odkládací stolek netřeba. Odkládací plocha je v podstatě poličkou, kterou lze nestavit do dvou výšek. Nechybějí na nich samozřejmě háčky pro zavěšení grilovacích pomůcek a utěrky.

Nevýhodou jsou menší rozměry grilu, který se na grilování pro větší společnost příliš nehodí. A také pozor na nerovné povrchy, stabilita grilu by pak byla ohrožena.