Možná právě vybavujete pokoj svému tak rychle rostoucímu dítěti. A mimo jiné se poohlížíte i po rostoucích kancelářských židlích pro děti, na kterých se bude dobře sedět při kreslení, stříhání a později i při čtení nebo při psaní a počítání úkolů. Jednou z levnějších, ale poměrně kvalitních možností je dětská rostoucí židle Neon S-line (zelená/modrá).

Je rostoucí

Je jednak rostoucí, jednak vybavena kvalitními kolečky a také potažena velmi odolným materiálem, který vydrží i neustálé vrtění se nejen dětským zadečkem. Židle se sice odesílá v demontu, ale snadno sestavitelná. Její ovládání je také snadné, každé dítě se s ním vypořádá velmi snadno.

Dětská rostoucí židle Neon S-line (zelená/modrá) je rostoucí, tedy dá se nastavovat podle aktuální velikosti dítěte. Unese až 100 kilo, takže je vhodná i pro puberťáka, zeleno – modrá varianty totiž nepůsobí přehnaně dětsky, a tak vydrží jistě i do dospělosti.

Sedák ze studené pěny

Sedák je ze studené pěny, tedy pevný, ale přesto tvarovatelný pro potřeby sezení. Horizontálně je možné sedák posunout tak, aby dítě dosáhlo zády k opěrce zad, která je ergonomicky tvarovaná, nedá se však vyklánět. I opěrka zad se může výškově nastavovat tak, aby na židli mohlo pohodlně sedět dítě všech velikostí.

Dětská rostoucí židle Neon S-line (zelená/modrá) bohužel nekopíruje pohyby těla. Není vybavena ani područkami, je tedy určená k sezení u pracovního stolu. Výška sedáku je nastavitelná od 36 do 50 cm. A hloubka sedáku se dá nastavit od 28 do 41 cm.

Ergonomie především

Ergonomický tvar pomáhá správnému vývoji páteře. Dětská rostoucí židle Neon S-line (zelená/modrá) může být vysoká 84 – 106 cm, hluboká 64 cm a široká také 64 cm. A délka opěrky zad je 47 cm. „S – line“ vzor je kontrastní a v kombinacích barev velmi atraktivní. V nabídce je množství dvojic barev, které mohou v dětském pokoji navodit tu správnou atmosféru.

K nastavení výšky sedáku slouží plynový píst. Hloubka sedáku a výška bederní opěrky jsou nastavitelné pojezdem po konstrukci, na níž se snadni zafixují. Kolečka jsou určená pro měkké podlahy a koberce, takže pokud máte v dětském pokoji plovoucí podlahu, bude možná lepší poohlédnout se po jiném výrobku. Anebo rovnou koupit náhradní a odolnější kolečka.