K uvolnění stresu, napětí, ztuhlých cvalů na krku a k odstranění bolestí hlavy způsobených právě ztuhlou krční páteří dobře poslouží BI 47 krční masážní přístroj. Jde o Unikátní krční masážní přístroj vyvinutý právě pro uvolnění oblasti krku, šíje a krční páteře. Zmírňuje bolest, uleví od stresu, napětí a bolesti hlavy.

A nejen to. BI 47 krční masážní přístroj výrazně eliminuje svalovou únavu, zlepší prokrvení bolestivých míst. Tím odstraňuje křeče ze ztuhnutí svalů. A právě křeče jsou tím, co vhání do hlavy různé druhy bolesti, dokonce až migrénového charakteru, včetně všech vedlejších projevů migrény.

BI 47 krční masážní přístroj zajistí jednak elektrickou impulsní masáž, ale také infračervené vyhřívání, magnetoterapii a v neposlední řadě i vibrační masáž. Každý z typů masáží má přitom jiné účinky a jiné důvody použití. Výrobce je popisuje v podstatě takto:

Elektrická impulzní masáž jsou krátké elektrické impulsy stimulující akupresurní body na zádní části krku. Proč ji používat? Cílem Elektrické nervové stimulace formou aplikace elektrického proudu je jak jinak než zmírnit bolest a uvolnit svalové napětí. Toho se docílí tak, že přístroj stimulací nervových buněk roztahuje a smršťuje svaly. Díky tomu se výrazně zlepší průtok krve. A právě nedostatek krve v hlavě často vede k úporným bolestem hlavy.

Vyšší průtok krve zvýší přísun živin, tělo potřebuje k rekonvalescenci svalů a uvolnění jejich napětí. A také k dorovnání deficitu způsobeného nedostatkem krve v hlavě. V oblasti elektrické impulzní masáže nabízí BI 47 krční masážní přístroj nastavení 16 úrovní intenzity a 6 druhů masáže.

Infračervené vyhřívání nabídne efektivní prohřátí svalů. Infračervené teplo proniká hluboko do tkáně a odbourává z ní škodliviny. Dáky tomu poskytuje jedinečný pocit pohody a uvolnění, který mnohdy bývá nad všechny masáže světa. Doporučuje se zařadit prohřívání do pravidelného používání BI 47 krčního masážního přístroje. Teplota ohřevu je při teplotě okolí na úrovni 25 stupňů Celsia pak nastavena na více než 40 stupňů.

Magnetoterapie je zajištěna pomocí elektromagnetů, které jsou schopny vytvořit pulsní elektromagnetické pole. A právě působením pulsního magnetického pole ověřitelně dochází k příznivému ovlivňování tkání lidského těla. To dokonce dokáže vést k potlačení, nebo dokonce až k úplnému odstranění některých zdravotních potíží spojených se svaly, krevním oběhem nebo i s vazy.

Magnetoterapie díky tomu docela úspěšně tlumí bolest, snižuje intenzitu otoků a zánětů. Díky tomu i výrazně urychluje regeneraci. Nesmíme zapomenout zmínit, že napomáhá zmírnit svalovou bolest. A také vliv následných výstřelů bolesti do hlavy.

BI 47 krční masážní přístroj poskytuje však i vibrační masáž. Ta působí blahodárně na zatuhlé krční svaly, které jsou vibracemi uvolněny, protéká jimi pak mnohem více krve, dostanou ze z vlastního křečovitého sevření. U vibrační masáže je možnost nastavení 3 úrovní intenzity a 6 režimů masáže.

Je samozřejmě nemyslitelné, abyste přístroj ovládali v momentě, kdy jej máte zezadu nasazen na krku. Proto všechny funkce ovládáte dálkovým ovladačem. Jsou jím individuálně nastavitelné a regulovatelné. To zaručuje maximální komfort při použití BI 47 krčního masážního přístroje.

Dálkové ovládání, velikost přístroje a hlavně jeho ergonomické tvarování umožňuje použití přístroje kdekoliv a kdykoliv. Byl navržen a tvarován pro potřeby napjaté a citlivé oblasti šíje. A dobrý tvar i citlivé nastavení intenzit masáží si pochvalují i uživatelé.

Masážní přístroj byl speciálně navržen. Ergonomický design pro maximální pohodlnost nošení. Přístroj může být jednoduše použit kdekoli a kdykoli. Je poháněn adaptérem, který se snadno nabíjí přes adaptér do zásuvky. Na 3 VCD CR2032 ploché baterie pak funguje dálkový ovladač. Samotné dálkové ovládání je osazeno LCD displejem, abyste měli snadný přehled o tom, co a jak nastavit, nebo co zrovna využíváte.

BI 47 krční masážní přístroj je poměrně lehký. Jeho hmotnost je 630 g. A výkon pak 6VCD – 6 W. A konečně frekvence elektrických impulsů, ta dosahuje rozmezí 1–1000 Hz. Přístroj je vyroben z 80 procent z plastu a z 20 procent z ušlechtilé oceli.